Tag: tilitoimisto

Asiasanalla "tilitoimisto" merkitty sisältö

Maatilan rakennuksia

Uutinen

Tilapäinen kiinteistöverotuki maatalouden tuotantorakennuksille nyt haettavissa!

Maataloudenharjoittajat voivat hakea tilapäistä kiinteistöverotukea maatalouden tuotantorakennuksille. Tuen hakuaika on 15.9.–31.10.2022, ja hakemus tehdään OmaVerossa. Tuen...

1 min lukuaika
1 V5 A7626 Edit

Pauliina Akkala

tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
pauliina.akkala@proagria.fi
041 731 3328
Lue lisää
JO1 A9952 Edit

Marketta Koivisto

tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marketta.koivisto@proagria.fi
050 434 7313
Lue lisää
Anulampinen netti 0

Anu Kylmäluoma

tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
anu.kylmaluoma@proagria.fi
050 5778 669
Lue lisää
Ylihukkala 0

Seija Yli-Hukkala

tilipalveluasiantuntija, kannattavuuskirjanpito

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
seija.yli-hukkala@proagria.fi
040 580 2258
Lue lisää
Taskinen susanna

Susanna Taskinen

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
susanna.taskinen@proagria.fi
041 731 0702
Lue lisää
JO1 A0963 Edit

Sanna Takala

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sanna.takala@proagria.fi
040 554 2669
Lue lisää
Puska

Sami Puska

tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sami.puska@proagria.fi
041 730 1684
Lue lisää
Saana pikkarainen 0

Saana Pikkarainen

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
saana.pikkarainen@proagria.fi
041 731 4779
Lue lisää
Luomamarjut netti

Marjut Luoma

tilipalveluasiantuntija, yhtiöittäminen

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marjut.luoma@proagria.fi
041 730 7809
Lue lisää
Lehtinen

Erja Lehtinen

tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
erja.lehtinen@proagria.fi
043 827 2341
Lue lisää
JO1 A0957 Edit

Marianne Hämäläinen

tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marianne.hamalainen@proagria.fi
041 730 7808
Lue lisää
Kuva: Maija Saanio

Uutinen

Ratkaisuja yrityskokonaisuuden johtamiseen

Kulunut kasvukausi haastaa maatilayritysten kannattavuutta

Ari Nopanen Arinopanennettiinkuvajpg

Ari Nopanen

2 min lukuaika
Jukka Teppo ja Marko Hautamäki ovat tyytyväisiä ProAgrian asiantuntijoiden Kaija Aution (oik.) ja Marjut Luoman kanssa toimimiseen. - Kummallekin voi aina laittaa viestiä ja vastauksen saa varmasti, Jukka toteaa.

Referenssit

Sähköisen tilitoimiston asiakas voi käyttää yönsä nukkumiseen

Sähköinen tilitoimisto pitää toimijat ajan tasalla yrityksen taloudesta ja säästää monelta riesalta.

3 min lukuaika

Talouden ruorissa

Kassabudjetointi on helppoa ja hauskaa!

Budjetointiin kannattaa hankkia kunnon välineet ja osaavat kumppanit, kirjoittaa asiantuntija Erkki Juntunen blogissa.

3 min lukuaika
Kuva: Henriikka Seppälä/Webteca

Referenssit

Sähköinen taloushallinto helpottaa arkea

Haaralan tilalla haluttiin lisää mahdollisuuksia talouden seurantaan. Sen mahdollisti siirytyminen sähköiseen taloushallintoon.

2 min lukuaika