Tag: neuvo

Asiasanalla "neuvo" merkitty sisältö

Veera Helminen

Veera Helminen

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
veera.helminen@proagria.fi
043 824 9645
Lue lisää
2016 09 12 701 pihatto outi k raj

Maidontuotanto

Riittääkö ilma, maistuuko rehu, stressaako lämpö?

Tunnistatko eläimistä lämpöstressin oireet, tiedätkö liikalämmön haittavaikutukset?

Liisa Heinonen Heinonen liisa
Minna Pirkkalainen Pirkkalainen minna

Liisa Heinonen, Minna Pirkkalainen

1 min lukuaika
Lampinen leena www

Leena Lampinen

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
leena.lampinen@proagria.fi
+358503112415
Lue lisää
JO1 A6135 Edit

Roope Kurki

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
roope.kurki@proagria.fi
050 3068 959
Lue lisää
JO1 A6116 Edit

Henna Latvala

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
henna.latvala@proagria.fi
050 479 3767
Lue lisää
Kosonen riikka www

Riikka Kosonen

Yritysasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
riikka.kosonen@proagria.fi
050 4414 670
Lue lisää
Kuittinen Tiina

Tiina Kuittinen

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tiina.kuittinen@maajakotitalousnaiset.fi
043 827 2314
Lue lisää
Juutilainen niina w

Niina Juutilainen

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
niina.juutilainen@proagria.fi
050 305 7479
Lue lisää
JO1 A9956 Edit

Jussi Ala-Saari

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
jussi.ala-saari@proagria.fi
050 432 2695
Lue lisää
JO1 A9952 Edit

Marketta Koivisto

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marketta.koivisto@proagria.fi
050 434 7313
Lue lisää
Tiainen mikko www

Mikko Tiainen

Talouden ja omistajanvaihdosten asiantuntija, julkinen kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Savo
mikko.tiainen@proagria.fi
044 431 4394
Lue lisää
Rissanen katja 2

Katja Rissanen

Ruoka- ja järjestöasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
katja.rissanen@maajakotitalousnaiset.fi
041 730 3397
Lue lisää
Rinteinen anna web

Anna Rinteinen

Matkailuasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
anna.rinteinen@maajakotitalousnaiset.fi
0438273703
Lue lisää
Rinnekari johanna 2014 4922

Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
Lue lisää
JO1 A0957 Edit

Marianne Hämäläinen

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marianne.hamalainen@proagria.fi
041 730 7808
Lue lisää

Talouden ruorissa

Asiantuntija tueksi ja maitotilan kustannukset hallintaan

Ota apuun sparraaja ProAgrialta.

2 min lukuaika