Tag: neuvo kilpailukyky

Asiasanalla "neuvo kilpailukyky" merkitty sisältö

Veera Helminen

Veera Helminen

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
veera.helminen@proagria.fi
043 824 9645
Lue lisää
Lampinen leena www

Leena Lampinen

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
leena.lampinen@proagria.fi
+358503112415
Lue lisää
Kosonen riikka www

Riikka Kosonen

Yritysasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
riikka.kosonen@proagria.fi
050 4414 670
Lue lisää
Kuittinen Tiina

Tiina Kuittinen

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tiina.kuittinen@maajakotitalousnaiset.fi
043 827 2314
Lue lisää
Juutilainen niina w

Niina Juutilainen

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
niina.juutilainen@proagria.fi
050 305 7479
Lue lisää
JO1 A9956 Edit

Jussi Ala-Saari

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
jussi.ala-saari@proagria.fi
050 432 2695
Lue lisää
Laitinen minna

Minna Laitinen

Yritysasiantuntija, työnohjaaja

ProAgria Etelä-Savo
minna.laitinen@proagria.fi
041 730 0648
Lue lisää
Sulola heli uusi 2018

Heli Sulola

Yritysasiantuntija, MKN varatoiminnanjohtaja

ProAgria Itä-Suomi
heli.sulola@maajakotitalousnaiset.fi
040 672 0597
Lue lisää
Rissanen katja 2

Katja Rissanen

Ruoka- ja järjestöasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
katja.rissanen@maajakotitalousnaiset.fi
041 730 3397
Lue lisää
Luotola linnea www

Linnea Luotola

Talouden asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
linnea.luotola@proagria.fi
041 7314703
Lue lisää
JO1 A0957 Edit

Marianne Hämäläinen

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marianne.hamalainen@proagria.fi
041 730 7808
Lue lisää
Asiakas ja asiantuntija raj vas kuwaamo fi

Tuotanto

Suunnitelmallisella tuotannolla lammastilan talous tasapainoon

Tuotannon ja talouden jatkuva seuraaminen mahdollistaa reagoinnin toimintaympäristön asettamiin haasteisiin.

1 min lukuaika
Farmari10 torstai 018 rajattu

Maidontuotanto

Eläinten käsittelyyn ja käsittelytiloihin kannattaa panostaa

Sopivat käsittelytilat, -laitteet ja menetelmät nopeuttavat ja helpottavat työtä ja lisäävät työ- ja tautiturvallisuutta.

4 min lukuaika
Hymyhameii nettisivut paakuva

Uutinen

ProAgria sijoittaa saamansa tuet maaseudun kehittämiseen ja tuottaa viljelijöille Neuvo 2020 -palveluja

Ruokavirasto julkaisi viime vuoden tuensaajat. ProAgria panostaa kehittämishankkeisiin vuosittain puoli miljoonaa euroa.

Harri Mäkivuokko Harri Mäkivuokko ProAgria
Suvi Anttila Suvi anttila proagria

Harri Mäkivuokko, Suvi Anttila

3 min lukuaika
Plugi 174806 0

Talous

Välitilinpäätöksestä apua verosuunnitteluun

Verosuunnittelu on tärkeä osa maatalousyrittäjän toimintaa ja iso osa verosuunnittelua on välitilinpäätöksen teko.

1 min lukuaika
Growth 3078543 1920

ProKasvu

Hanke on päättynyt 30.6.2021.

15.04.2024 21:40 - 21:40