Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
5rgb
Simo Saarikallio

Toimitusjohtajan sijainen, talouspalvelujen osaamisvastaava

ProAgria Länsi-Suomi
simo.saarikallio@proagria.fi
0500 743 272
Saastamoinen mikko pien
Mikko Saastamoinen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
mikko.saastamoinen@proagria.fi
040 480 7272
Saastamoinen niina
Niina Saastamoinen

Luomumaidontuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
niina.saastamoinen@proagria.fi
040 735 9912
Anne Salonen
Anne Salonen

Asiantuntija, maidontuotanto ja ruokinta

ProAgria Oulu
anne.salonen@proagria.fi
0400 461 705
Samppala
Pirjetta Samppala

talousasiantuntija

Jouni sassali 0
Jouni Sassali

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
jouni.sassali@proagria.fi
0400 387 340
Savikurki riitta
Riitta Savikurki

Kasvintuotannon ja talouden asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
riitta.savikurki@proagria.fi
040 680 6820
Savolainen rauno pien
Rauno Savolainen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
rauno.savolainen@proagria.fi
0400 172 121
Siitarinen kari
Kari Siitarinen

Asiantuntija, talous ja kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
kari.siitarinen@proagria.fi
040 135 0364
Simola juha
Juha Simola

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
juha.simola@proagria.fi
0400 461 715
Sinisilta kirsi 140x140
Kirsi Sinisilta

Yritysasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
kirsi.sinisilta@proagria.fi
041 730 8209
Marika tuomikoski
Marika Sohlo

Erityisasiantuntija, kasvit ja ympäristö

ProAgria Oulu
marika.sohlo@proagria.fi
043 826 6494
Solala simo
Simo Solala

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
simo.solala@proagria.fi
050 595 1059
52rgb
Jarkko Storberg

Valtakunnallinen Huippuosaaja, nurmentuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
jarkko.storberg@proagria.fi
0400 849 992
Sulola heli uusi 2018
Heli Sulola

Yritysasiantuntija, MKN varatoiminnanjohtaja

ProAgria Itä-Suomi
heli.sulola@maajakotitalousnaiset.fi
040 672 0597
Suntiola olli
Olli Suntiola

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
olli.suntiola@proagria.fi
040 769 7009