Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
23rgb
Kari Ranta

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yritysjärjestelyt, talous

ProAgria Länsi-Suomi
kari.ranta@proagria.fi
050 569 6890
33rgb
Riia Rantala

Asiantuntija, kasvintuotanto, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
riia.rantala@proagria.fi
0400 838 925
Rantanen tatu
Tatu Rantanen

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
tatu.rantanen@proagria.fi
040 595 1421
Anna maija rautiainen
Anna-Maija Rautiainen

Talouden ja kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
anna-maija.rautiainen@proagria.fi
040 542 1762
Reinikainen virpi
Virpi Reinikainen

Asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
virpi.reinikainen@proagria.fi
043 824 9500
Erkki riihikangas netti
Erkki Riihikangas

erityisasiantuntija, talous, maitotilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
erkki.riihikangas@proagria.fi
0400 160 041
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
15rgb
Lisbeth Rintala

Asiantuntija, maidontuotanto ja talous

ProAgria Länsi-Suomi
lisbeth.rintala@proagria.fi
050 356 4738
Rissanen tuomo
Tuomo Rissanen

Palvelupäällikkö, varatoimitusjohtaja

ProAgria Itä-Suomi
tuomo.rissanen@proagria.fi
040 563 8749
Kaisu risto proagrialappi
Kaisu Risto

Maatalouden asiantuntija, Kannattavuuskirjanpito, Työterveyshuolto

ProAgria Lappi
kaisu.risto@proagria.fi
040 526 9868
Seija roimelarajattu
Seija Roimela

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, tilipalvelut ja luomu

ProAgria Keski-Pohjanmaa
seija.roimela@proagria.fi
040 847 9740
Katironkainen
Kati Ronkainen

Kasvintuotannnon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
kati.ronkainen@proagria.fi
040 301 2462
Ronkkonen virpi
Virpi Rönkkönen

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Savo
virpi.ronkkonen@proagria.fi
040 186 5374