Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Riina rahkila 0
Riina Rahkila

Projektipäällikkö

ProAgria Oulu
riina.rahkila@maajakotitalousnaiset.fi
045 6578 717
JO1 A3166 Edit
Anne Rajala

Valtakunnallinen Huippuosaaja, lypsykarjan seosruokinta

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
anne.rajala@proagria.fi
043 825 0522
23rgb
Kari Ranta

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yritysjärjestelyt, talous

ProAgria Länsi-Suomi
kari.ranta@proagria.fi
050 569 6890
Laine kalle
Kalle Rantakulma (ent. Laine)

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
kalle.rantakulma@proagria.fi
0400 898 663
Rantala jouni 1a pien 0
Jouni Rantala

Seosrehuruokinnan erityisasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
jouni.rantala@proagria.fi
043 825 2684
33rgb
Riia Rantala

Asiantuntija, kasvintuotanto, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
riia.rantala@proagria.fi
0400 838 925
Rantanen tatu
Tatu Rantanen

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
tatu.rantanen@proagria.fi
040 595 1421
Anna maija rautiainen
Anna-Maija Rautiainen

Talouden ja kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
anna-maija.rautiainen@proagria.fi
040 542 1762
Rautio salla
Salla Rautio

Asiantuntija, maidontuotanto (vanhempainvapaalla)

ProAgria Etelä-Suomi
salla.rautio@proagria.fi
Reinikainen virpi
Virpi Reinikainen

Asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
virpi.reinikainen@proagria.fi
043 824 9500
17rgb
Ulla-Maija Reinilä

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
ulla-maija.reinila@proagria.fi
050 365 2037
Erkki riihikangas netti
Erkki Riihikangas

erityisasiantuntija, talous, maitotilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
erkki.riihikangas@proagria.fi
0400 160 041
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
15rgb
Lisbeth Rintala

Asiantuntija, maidontuotanto ja talous

ProAgria Länsi-Suomi
lisbeth.rintala@proagria.fi
050 356 4738
Rintamaki
Sanni Rintamäki

kotieläintuotannon asiantuntija, maitotilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sanni.rintamaki@proagria.fi
043 825 8508
Seija roimelarajattu
Seija Roimela

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, tilipalvelut ja luomu

ProAgria Keski-Pohjanmaa
seija.roimela@proagria.fi
040 847 9740
Saara rajattu
Saara Ryhänen

Maisema- ja ympäristöasiantuntija MKN Maisemapalvelut, NEUVO-ympäristöneuvoja, Vespaikka-hankevastaava

ProAgria Etelä-Savo
saara.ryhanen@maajakotitalousnaiset.fi
040 486 8237
Ronkkonen virpi
Virpi Rönkkönen

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Savo
virpi.ronkkonen@proagria.fi
040 186 5374