Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Anu
Anu Ainasoja

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
anu.ainasoja@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 4284
50rgb
Terhi Ajosenpää

Maisema- ja ympäristöasiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
terhi.ajosenpaa@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 1221
MKN ESU Aura Alaraudanjoki
Aura Alaraudanjoki

Maisema-asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
aura.alaraudanjoki@proagria.fi
050 4526137
25rgb
Katri Eriksson

Maiseman- ja luonnonhoidon asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija (vanhempainvapaalla)

ProAgria Länsi-Suomi
katri.eriksson@proagria.fi
050 664 74
MKN ESU Hanna Eronen
Hanna Eronen

Maisema-asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
hanna.eronen@proagria.fi
050 5605957
Kalle hellstrom 0
Kalle Hellström

Maiseman- ja luonnonhoidon asiantuntija

ProAgria Oulu
kalle.hellstrom@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 5253
Img 2078 002 2
Auli Hirvonen

Maisema- ja luonnonhoidon asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija, LumoTAITO- hankkeen projektipäällikkö

ProAgria Etelä-Suomi
auli.hirvonen@maajakotitalousnaiset.fi
0400 864 494
2014 web 4893
Päivi Jokinen

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
paivi.jokinen@maajakotitalousnaiset.fi
0403012409
Koski katriina
Katriina Koski

Maisema-asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
katriina.koski@maajakotitalousnaiset.fi
040 148 8220
Taru koskinen
Taru Koskinen

Ympäristöasiantuntija

ProAgria Oulu
taru.koskinen@maajakotitalousnaiset.fi
041 731 0368
Koskinen kukka netti 0
Kukka Koskinen

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
kukka.koskinen@maajakotitalousnaiset.fi
0400571643
Taimi mahosenaho 0
Taimi Mahosenaho

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

ProAgria Oulu
taimi.mahosenaho@maajakotitalousnaiset.fi
040 551 7807
Myller suvi print
Suvi Myller

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
suvi.myller@proagria.fi
0403012402
Tuuli makinen kainuu netti
Tuuli Mäkinen

Ympäristöasiantuntija, MKN maisemapalvelut

ProAgria Itä-Suomi
tuuli.makinen@maajakotitalousnaiset.fi
0438272308
Milla Nikko
Milla Nikko

Maisema- ja luonnonhoidon asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
milla.nikko@proagria.fi
050 590 2085
Img 0712 r l pettersson fhs
Riitta-Liisa Pettersson

Maisemasuunnittelija, NEUVO 2020 ympäristöasiantuntija

riitta.pettersson@fhs.fi
040 593 86 91
Img 0832 2
Laura Puolamäki

Maisema-asiantuntija; Landscape specialist; NEUVO 2020 asiantuntija ympäristö, maatilan nykyaikaistaminen ja kilpailukyvyn parantaminen

ProAgria Etelä-Suomi
laura.puolamaki@proagria.fi
040 544 4899
Riina rahkila 0
Riina Rahkila

Projektipäällikkö

ProAgria Oulu
riina.rahkila@maajakotitalousnaiset.fi
045 6578 717
Saara rajattu
Saara Ryhänen

Maisema- ja ympäristöasiantuntija MKN Maisemapalvelut, NEUVO-ympäristöneuvoja, Vespaikka-hankevastaava

ProAgria Etelä-Savo
saara.ryhanen@maajakotitalousnaiset.fi
040 486 8237
Paulasalonen talvi2020 0
Paula Salonen

Maiseman- ja luonnonhoidon asiantuntija, Projektipäällikkö, Ilmastonmuutokseen varautuva viljelijä -hanke

ProAgria Keski-Suomi
paula.salonen@maajakotitalousnaiset.fi
043 824 9641
Maarit satomaa 0
Maarit Satomaa

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

ProAgria Oulu
maarit.satomaa@maajakotitalousnaiset.fi
040 566 7924
Maisemasuunittelija Marika Turpeisella on laaja kokemus erilaisten pihojen suunnittelusta. Seinäjoen asuntomessualueella useampi piha oli hänen käsialaa.
Marika Turpeinen

maisemasuunnittelija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marika.turpeinen@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 2410