Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
JO1 A0963 Edit
Sanna Takala

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sanna.takala@proagria.fi
040 554 2669
Tammela terhi net rajaus 0
Terhi Tammela

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
terhi.tammela@proagria.fi
0403012443
Teppinen auli
Auli Teppinen

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
auli.teppinen@proagria.fi
0400 461 716
Terhemaa pekka
Pekka Terhemaa

Asiantuntija, viljelijöiden työterveys ja luomu

ProAgria Etelä-Suomi
pekka.terhemaa@proagria.fi
040 518 7130
Tiainen mikko www
Mikko Tiainen

Talouden ja omistajanvaihdosten asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
mikko.tiainen@proagria.fi
044 431 4394
1 V5 A0937
Elina Tiinanen

asiantuntija, kotieläinrakennukset

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
elina.tiinanen@proagria.fi
040 560 9038
Tikkanen jari 12
Jari Tikkanen

Erityisasiantuntija, energia ja luomu

ProAgria Keski-Pohjanmaa
jari.tikkanen@proagria.fi
0400 162 147
Tolonen anne
Anne Tolonen

Asiantuntija, kasvintuotanto ja talous

ProAgria Etelä-Suomi
anne.tolonen@proagria.fi
050 302 4670
Tunnila petri
Petri Tunnila

Palvelupäällikkö, kasvintuotannon ja talouden asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
petri.tunnila@proagria.fi
040 533 6683
Tuominen pirkko 7049 1 pien
Pirkko Tuominen

Luomun erityisasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
pirkko.tuominen@proagria.fi
0400 124 976
Kirsi tuovinen
Kirsi Tuovinen

Talouden ja yhtiöittämisen asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
kirsi.tuovinen@proagria.fi
0400 867 400
Turunen Anna netti
Anna Turunen

Palvelupäällikkö, strategisen johtamisen palvelut

ProAgria Etelä-Suomi
anna.turunen@proagria.fi
040 595 7543
Juha Tynkkynen 2022
Juha Tynkkynen

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yhtiöittäminen, LKV, julkinen kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Suomi
juha.tynkkynen@proagria.fi
0400 358 667
Lauri tolli
Lauri Tölli

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
lauri.tolli@proagria.fi
0400 922 102