Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Marjo marttinen
Marjo Marttinen

Erikoisviljelyasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
marjo.marttinen@proagria.fi
0400 648 275
2014 web 4896
Kaisa Matilainen

Valtakunnallinen Huippuosaaja, karjatilan rehuntuotanto, kasvintuotanto, Viljellään viisaasti hankevastaava

ProAgria Itä-Suomi
kaisa.matilainen@proagria.fi
040 301 2423
7rgb
Mikko Mattila

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
mikko.mattila@proagria.fi
050 608 52
2014 web 4873
Eija Meriläinen-Ruokolainen

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
eija.merilainen-ruokolainen@proagria.fi
040 301 2425
Anna maija minkkinen
Anna-Maija Minkkinen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
anna-maija.minkkinen@proagria.fi
040 564 9166
Sanna minkkinen
Sanna Minkkinen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
sanna.minkkinen@proagria.fi
043 824 9646
Sarimorri netti
Sari Morri

Asiantuntija, henkilöstöjohtaminen, HR-tiimi

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sari.morri@proagria.fi
043 826 8643
Myry katri
Katri Myry

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
katri.myry@proagria.fi
050 518 4611
Maenpaa
Mika Mäenpää

talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
mika.maenpaa@proagria.fi
040 528 7922
2014 web 4871
Vuokko Mähönen

Talousasiantuntija, omistajanvaihdosasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
vuokko.mahonen@proagria.fi
0403012426
Irene makinen
Irene Mäkinen

Palvelupäällikkö, maatilojen tuotantopalvelut

ProAgria Keski-Suomi
irene.makinen@proagria.fi
040 587 3245
Janna makinen 0
Janna Mäkinen

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
janna.makinen@proagria.fi
043 827 2997
Johanna mantyharju
Johanna Mäntyharju

erityisasiantuntija, luomu, teknologia

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
johanna.mantyharju@proagria.fi
040 512 1901