Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Asta asunmaa netti2 0
Asta Asunmaa

erityisasiantuntija, ruoka, kotitalous

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
asta.asunmaa@maajakotitalousnaiset.fi
040 592 9226
Soila hiltunen 0
Soila Hiltunen

Elintarvike- ja yritysasiantuntija

ProAgria Oulu
soila.hiltunen@maajakotitalousnaiset.fi
0400 182 584
Lento kemppi sanna
Sanna Lento-Kemppi

Yritysasiantuntija, Neuvo-asiantuntija maatilan nykyaikaistaminen ja kilpailukyvyn parantaminen

ProAgria Etelä-Suomi
sanna.lento-kemppi@maajakotitalousnaiset.fi
040 544 7768
Louna sanna 3
Sanna Louna

Ruoka-asiantuntija (vanhempainvapaalla)

ProAgria Itä-Suomi
51rgb
Mari Mäenpää

Ruoka- ja yritysasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
mari.maenpaa@maajakotitalousnaiset.fi
050 603 69
Marja niskanen2020 netti
Marja Niskanen

Ruoka- ja yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marja.niskanen@maajakotitalousnaiset.fi
0400 905 782
Pajari tarja
Tarja Pajari

Yritysasiantuntija, matkailu

ProAgria Etelä-Savo
tarja.pajari@maajakotitalousnaiset.fi
0400 183 064
Pajulahti ronja web 0
Ronja Pajulahti

Ruoka-asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
ronja.pajulahti@maajakotitalousnaiset.fi
+358417313593
Puhakka jaana net
Jaana Puhakka

Yritysasiantuntija MKN

ProAgria Itä-Suomi
jaana.puhakka@maajakotitalousnaiset.fi
0403012468
Mirja pummila
Mirja Pummila

Elintarvike- ja yritysasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
mirja.pummila@maajakotitalousnaiset.fi
0400 932 054
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
Rinteinen anna web
Anna Rinteinen

Matkailuasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
anna.rinteinen@maajakotitalousnaiset.fi
0438273703
Sulola heli uusi 2018
Heli Sulola

Yritysasiantuntija, MKN varatoiminnanjohtaja

ProAgria Itä-Suomi
heli.sulola@maajakotitalousnaiset.fi
040 672 0597
Teppinen auli
Auli Teppinen

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
auli.teppinen@proagria.fi
0400 461 716
Vartia Kirsi
Kirsi Vartia

Ruoka-asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
kirsi.vartia@maajakotitalousnaiset.fi
050 346 3711
Yla viteli tarja 0
Tarja Ylä-Viteli

Asiantuntija, yritys- ja tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
tarja.yla-viteli@proagria.fi
040 746 1979