Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Alaluukko
Kaija Ala-Luukko

toimialapäällikkö, johtaminen, talous- ja tilipalvelut

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
kaija.ala-luukko@proagria.fi
040 832 3521
Heli alatalo 0
Heli Alatalo

Kasvituotannon ja kirjanpidon asiantuntija

ProAgria Oulu
heli.alatalo@proagria.fi
0500 983 634
Piritahahtonen
Pirita Hahtonen

Kasvintuotannon ja talouden asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
pirita.hahtonen@proagria.fi
0403012464
Tuomo heikura 2
Tuomo Heikura

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
tuomo.heikura@proagria.fi
043 825 2811
Esko janhonen
Esko Janhonen

talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
esko.janhonen@proagria.fi
0400 718 890
Erkki juntunen proagrialappi vaaleampi
Erkki Juntunen

Talousasiantuntija

ProAgria Lappi
erkki.juntunen@proagria.fi
040 836 7644
Katariina kaislo
Katariina Kaislo

talous- ja viljelyasiantuntija (vanhempainvapaalla)

ProAgria Keski-Suomi
katariina.kaislo@proagria.fi
040 822 2127
Markku kalaoja 0
Markku Kalaoja

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
markku.kalaoja@proagria.fi
0400 292 061
Kemppi mikko
Mikko Kemppi

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
mikko.kemppi@proagria.fi
040 709 2489
Keski soini tapani 0
Tapani Keski-Soini

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tapani.keski-soini@proagria.fi
040 301 2429
Reijo kivisalmi 2 221121
Reijo Kivisalmi

talous- ja viljelyasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
reijo.kivisalmi@proagria.fi
043 824 9638
Lepparanta netta
Netta Leppäranta os. Junnola

Valtakunnallinen Huippuosaaja, ympäristö

ProAgria Etelä-Suomi
netta.lepparanta@proagria.fi
040 537 3453
Niilo markkanen proagrialappi
Niilo Markkanen

Talousasiantuntija

ProAgria Lappi
niilo.markkanen@proagria.fi
043 827 3689
Timo ohinmaa proagrialappi
Timo Ohinmaa

Talous- ja kasvintuotantoasiantuntija

ProAgria Lappi
timo.ohinmaa@proagria.fi
0400 164 817
Kai paltamaa 0
Kai Paltamaa

talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
kai.paltamaa@proagria.fi
0400 545 543
Anna maija rautiainen
Anna-Maija Rautiainen

Talouden ja kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
anna-maija.rautiainen@proagria.fi
040 542 1762
15rgb
Lisbeth Rintala

Asiantuntija, maidontuotanto ja talous

ProAgria Länsi-Suomi
lisbeth.rintala@proagria.fi
050 356 4738
Marko sairasalo netti
Marko Sairasalo

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
marko.sairasalo@proagria.fi
041 731 4230
Jouni sassali 0
Jouni Sassali

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
jouni.sassali@proagria.fi
0400 387 340
Tiainen mikko www
Mikko Tiainen

Talouden ja omistajanvaihdosten asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
mikko.tiainen@proagria.fi
044 431 4394
Kirsi tuovinen
Kirsi Tuovinen

Talouden ja yhtiöittämisen asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
kirsi.tuovinen@proagria.fi
0400 867 400
Lauri tolli
Lauri Tölli

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
lauri.tolli@proagria.fi
0400 922 102
Vanninen leena
Leena Vanninen

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
leena.vanninen@proagria.fi
0400 349 104
Matti viitala 0
Matti Viitala

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
matti.viitala@proagria.fi
0400 285 293