Keskusten Liitto

ProAgria Keskusten Liitto yhteystiedot

ProAgria Keskusten Liitto yhteystiedot

ProAgria Keskusten Liitto yhteystiedot
Tarkistettavaa tai kysyttävää? Tässä on hallituksemme ja henkilöstömme yhteystiedot.

ProAgria Keskusten Liiton hallitus 2019

Alikärri Olli, olli.alikarri@koskitl.fi, 044 514 0797,
Sorvastontie 225, 31500 Koski TL

Eskelinen Juha, juha.eskelinen@koti.luukku.com, 040 096 8502,
Myllyniementie 53, 74270 Kauppilanmäki

Halonen Jyrki, jyrki.halone@gmail.com, 0400 509 643,
Sievintie 643, 85930 Kangaskylä

Keisala Merja, merja.keisala@nic.fi, 040 534 6710,
Kitulanmäentie 43, 63640 Ritola

Luotola Pirjo, pirjo.luotola@gmail.com, 050 323 7937,
Laihantie 89, 41270 Lannevesi

Nuolioja Vesa, vesa.nuolioja@proagria.fi, 040 540 4112,
Kauppurienkatu 23, PL 106, 90101 Oulu

Pahkasalo Heikki, heikki.pahkasalo@proagria.fi, 040 583 4890,
Mikonkatu 5, 50100 Mikkeli

Toivonen Ari, ari.toivonen@proagria.fi, 040 046 1701,
Postikatu 10 A, 04410 Järvenpää

Kivinen Jaakko, sihteeri, jaakko.kivinen@proagria.fi, 040 176 5005,
Urheilutie 6 D, PL 251, 01301 Vantaa

Harri Mäkivuokko, sihteeri, harri.makivuokko@proagria.fi, 040 508 1393,
Urheilutie 6 D, PL 251, 01301 Vantaa 22.5. alkaen

 

 ProAgria Keskusten Liiton henkilöstö 9.3.2020

Sähköpostimme ovat muotoa: etunimi.sukunimi@proagria.fi
Löydät yhteystietomme myös ProAgrian asiantuntijahausta.

Aalto Karoliina 045 108 8430

Aarnio Heidi 040 356 1693

Anttila Suvi 040 560 8551

Candolin Martina 040 722 7100

Enroth Ari 040 700 9131

Hellberg Teija 043 827 3489

Hennola Inkeri 043 826 8556

Huhtamäki Tuija 040 137 9371

Ilvesluoto Leena 040 673 4636

Jaakkola Danuta 043 825 0104

Jokimies Päivi 040 809 8635

Juhola Jussi 040 728 0999

Kari Maarit 040 536 6411

Kastinen Kati 040 192 7448

Kiljunen Jaana 050 398 2962

Kivinen Jaakko 040 176 5005

Koukka Mervi 040 518 5104

Lindén Sanna 044 431 4193

Mäkivuokko Harri 040 508 1393

Nokka Sanna 040 167 6363

Nopanen Ari 0400 432 582

Näyskä Iina 043 827 3490

Peitsi Eila 040 356 1734

Peltonen Sari 050 341 4406

Pyhälammi Anne 041 730 0997

Rinne Paula 040 356 2486

Röynä Antero 040 037 8888

Salminen Birgitta 040 356 2487

Savela Pertti 040 059 9948

Sipponen Antti 044 430 9206

Taulavuori Terhi 040 760 6262

Yliaho Maija 040 529 0832

 

www.proagria.fi