Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Larkka karita
Karita Alén

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
karita.alen@proagria.fi
0400 461 708
Tiina Heinonen
Tiina Heinonen

Yritysasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
tiina.heinonen@proagria.fi
0400 353 419
Hiitela juha
Juha Hiitelä

Energia-asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
juha.hiitela@proagria.fi
045 676 7340
Essi keranen
Essi Keränen

Elintarvike- ja yritysasiantuntija

ProAgria Oulu
essi.keranen@maajakotitalousnaiset.fi
041 730 9058
Eeva liisa kivimaki
Eeva-Liisa Kivimäki

Toiminnanjohtaja, elintarvike- ja yritysasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
eeva-liisa.kivimaki@maajakotitalousnaiset.fi
040 576 8740
Kuittinen Tiina
Tiina Kuittinen

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tiina.kuittinen@maajakotitalousnaiset.fi
043 827 2314
Hannu laitinen
Hannu Laitinen

Palvelupäällikkö, yritys- ja tilipalveluasiakkaat

ProAgria Keski-Suomi
hannu.laitinen@proagria.fi
0400 321 907
Lento kemppi sanna
Sanna Lento-Kemppi

Toiminnanjohtaja, Etelä-Savon Maa- ja kotitalousnaiset, MKN yritysasiantuntija – Neuvo KIKY -asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
sanna.lento-kemppi@maajakotitalousnaiset.fi
050 476 6028
Matilainen paivi R5 A6552
Päivi Matilainen

Yritysasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
paivi.matilainen@proagria.fi
050 564 5152
Jaana Puhakka
Jaana Puhakka

Yritysasiantuntija MKN

ProAgria Itä-Suomi
jaana.puhakka@maajakotitalousnaiset.fi
0403012468
Mirja pummila
Mirja Pummila

Elintarvike- ja yritysasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
mirja.pummila@maajakotitalousnaiset.fi
0400 932 054
Repo tuula 0
Tuula Repo

Kehityspäällikkö, elintarvikkeet, yritysneuvonta, vienti ja kansainvälistyminen

ProAgria Etelä-Suomi
tuula.repo@proagria.fi
040 588 0958
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
Sinisilta kirsi 140x140
Kirsi Sinisilta

Yritysasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
kirsi.sinisilta@proagria.fi
041 730 8209
Solala simo
Simo Solala

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
simo.solala@proagria.fi
050 595 1059
Teppinen auli
Auli Teppinen

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
auli.teppinen@proagria.fi
0400 461 716