Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Pajari tarja
Tarja Pajari

Yritysasiantuntija, matkailu

ProAgria Etelä-Savo
tarja.pajari@maajakotitalousnaiset.fi
0400 183 064
Pajula
Timo Pajula

asiantuntija, johtaminen, talous

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
timo.pajula@proagria.fi
040 503 2650
Kai paltamaa 0
Kai Paltamaa

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
kai.paltamaa@proagria.fi
0400 545 543
Parkkonen antero
Antero Parkkonen

Johtava asiantuntija, liiketoiminnan kehittäminen

ProAgria Etelä-Suomi
antero.parkkonen@proagria.fi
0400 255 980
Pennalajuha
Juha Pennala

talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
juha.pennala@proagria.fi
043 827 3578
Tuomas pennala netti 0
Tuomas Pennala

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
tuomas.pennala@proagria.fi
043 826 6772
Penttinen sanna netti
Sanna Penttinen

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
sanna.penttinen@proagria.fi
041 730 7457
Perttu perala netti
Perttu Perälä

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
perttu.perala@proagria.fi
041 730 1057
Piekkari osmo
Osmo Piekkari

Asiantuntija, investoinnit ja talous

ProAgria Etelä-Suomi
osmo.piekkari@proagria.fi
040 709 2471
Mirva pietila netti
Mirva Pietilä

talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
mirva.pietila@proagria.fi
043 825 0524
Piisparinen jarmo
Jarmo Piiparinen

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
jarmo.piiparinen@proagria.fi
040 678 4212
Marjo piirainen web
Marjo Piirainen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
Maire pikkarainen
Maire Pikkarainen

Maidon-, kasvin- ja luomutuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
maire.pikkarainen@proagria.fi
040 845 3580
Pirkkalainen minna
Minna Pirkkalainen

Palvelupäällikkö

ProAgria Etelä-Savo
minna.pirkkalainen@proagria.fi
040 717 8660
Pitkala joakim pien
Joakim Pitkälä

Talouden erityisasiantuntija ja strategia+ konsultti

ProAgria Itä-Suomi
joakim.pitkala@proagria.fi
040 579 7178
Puhakka jaana net
Jaana Puhakka

Yritysasiantuntija MKN

ProAgria Itä-Suomi
jaana.puhakka@maajakotitalousnaiset.fi
0403012468
Mirja pummila
Mirja Pummila

Elintarvike- ja yritysasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
mirja.pummila@maajakotitalousnaiset.fi
0400 932 054
Puttonen marketta
Marketta Puttonen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
marketta.puttonen@proagria.fi
040 592 0543
Puttonen markku
Markku Puttonen

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
markku.puttonen@proagria.fi
040 709 2484
Hanna puura
Hanna Puura

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
hanna.puura@proagria.fi
040 822 5607
Paivarinta minna 7179 pien
Minna Päivärinta

Kasvintuotannon- ja taloudenasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
minna.paivarinta@proagria.fi
0405091511
Pollonen taina 0
Taina Pöllönen

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
taina.pollonen@proagria.fi
040 709 2480