Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Kai paltamaa 0
Kai Paltamaa

talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
kai.paltamaa@proagria.fi
0400 545 543
Maarit partanen web
Maarit Partanen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
maarit.partanen@proagria.fi
0400 282 092
Juhani peltola
Juhani Peltola

nurmen- ja maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
juhani.peltola@proagria.fi
043 826 9719
Tuomas pennala netti 0
Tuomas Pennala

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
tuomas.pennala@proagria.fi
043 826 6772
Penttinen sanna netti
Sanna Penttinen

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
sanna.penttinen@proagria.fi
041 730 7457
Perttu perala netti
Perttu Perälä

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
perttu.perala@proagria.fi
041 730 1057
Piisparinen jarmo
Jarmo Piiparinen

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
jarmo.piiparinen@proagria.fi
040 678 4212
Piispa timo
Timo Piispa

Kasvintuotannon ja talouden asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
timo.piispa@proagria.fi
040 702 4813
45rgb
Jarmo Pirhonen

Asiantuntija, kasvituotanto

ProAgria Länsi-Suomi
jarmo.pirhonen@proagria.fi
050 569 6885
Pirkkalainen minna
Minna Pirkkalainen

Palvelupäällikkö

ProAgria Etelä-Savo
minna.pirkkalainen@proagria.fi
040 717 8660
38rgb
Minna Pohjola

Asiantuntija, marjantuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
minna.pohjola@proagria.fi
050 66472
Polo tiina web 4432
Tiina Polo

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tiina.polo@proagria.fi
0504751840
Prustimikko netti
Mikko Prusti

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
mikko.prusti@proagria.fi
041 730 7185
Puttonen markku
Markku Puttonen

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
markku.puttonen@proagria.fi
040 709 2484
Hanna puura
Hanna Puura

talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
hanna.puura@proagria.fi
040 822 5607