Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Taneli Rahja rajattu
Taneli Rahja

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Keski-Pohjanmaa
taneli.rahja@proagria.fi
040 684 5111
Riina rahkila 0
Riina Rahkila

Projektipäällikkö

ProAgria Oulu
riina.rahkila@maajakotitalousnaiset.fi
045 6578 717
33rgb
Riia Rantala

Asiantuntija, kasvintuotanto, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
riia.rantala@proagria.fi
0400 838 925
Anna maija rautiainen
Anna-Maija Rautiainen

Talouden ja kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
anna-maija.rautiainen@proagria.fi
040 542 1762
Reinikainen anni net 0
Anni Reinikainen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
anni.reinikainen@proagria.fi
0403012424
Riekki roni 003
Roni Riekki

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
roni.riekki@proagria.fi
040 179 5001
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
Salla netti
Salla Rinta-Tassi

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
salla.rinta-tassi@proagria.fi
050 572 4935
15rgb
Lisbeth Rintala

Asiantuntija, maidontuotanto ja talous

ProAgria Länsi-Suomi
lisbeth.rintala@proagria.fi
050 356 4738
Seija roimelarajattu
Seija Roimela

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, tilitoimistopalvelut ja luomu

ProAgria Keski-Pohjanmaa
seija.roimela@proagria.fi
040 847 9740
Katironkainen
Kati Ronkainen

Kasvintuotannnon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
kati.ronkainen@proagria.fi
040 301 2462
Saara rajattu
Saara Ryhänen

Maisema- ja ympäristöasiantuntija MKN Maisemapalvelut, NEUVO-ympäristöneuvoja, Vespaikka-hankevastaava

ProAgria Etelä-Savo
saara.ryhanen@maajakotitalousnaiset.fi
040 486 8237
Raisanen ainomaria w
Ainomaria Räisänen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
ainomaria.raisanen@proagria.fi
050 440 6524