Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
54rgb
Anu Ellä

Valtakunnallinen Huippuosaaja, nurmentuotanto, johtaminen, pienryhmätoiminta

ProAgria Länsi-Suomi
anu.ella@proagria.fi
040 180 1260
Virva hallivuori
Virva Hallivuori

Myyntipäällikkö, palvelupäällikkö, maito, naudanliha ja lammas

ProAgria Oulu
virva.hallivuori@proagria.fi
0400 953 623
Heinonen liisa
Liisa Heinonen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
liisa.heinonen@proagria.fi
043 824 9506
P1050438 copy 60 www1
Sari Heltelä

Lammastuotannon erityisasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
sari.heltela@proagria.fi
040 593 7528
Katariina kaislo
Katariina Kaislo

Talous- ja viljelyasiantuntija (vanhempainvapaalla)

ProAgria Keski-Suomi
katariina.kaislo@proagria.fi
040 822 2127
Tiina karlstrom
Tiina Karlström

Valtakunnallinen Huippuosaaja, lypsykarjan ruokinta, terveys ja hyvinvointi

ProAgria Oulu
tiina.karlstrom@proagria.fi
040 513 3241
Keski soini tapani 0
Tapani Keski-Soini

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tapani.keski-soini@proagria.fi
040 301 2429
Jaana kiljunen
Jaana Kiljunen

Kehityspäällikkö, tuotosseuranta, Lean-johtaminen

ProAgria Keskusten Liitto
jaana.kiljunen@proagria.fi
050 398 2962
Liisakoskelanettisivut
Liisa Koskela

Valtakunnallinen Huippuosaaja, yritysjohtamisen erityisasiantuntija, laatuvastaava

ProAgria Keski-Pohjanmaa
liisa.koskela@proagria.fi
050 512 0615
Kukkula leena
Leena Kukkula

Erityisasiantuntija, johtaminen ja luomukotieläintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
leena.kukkula@proagria.fi
0400 914 172
Jarmo lampsa netti
Jarmo Lämpsä

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
jarmo.lampsa@proagria.fi
040 126 3481
Sanna minkkinen
Sanna Minkkinen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
sanna.minkkinen@proagria.fi
043 824 9646
Anna maija minkkinen
Anna-Maija Minkkinen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
anna-maija.minkkinen@proagria.fi
040 564 9166
Sarimorri netti
Sari Morri

Asiantuntija, henkilöstöjohtaminen, HR-tiimi

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sari.morri@proagria.fi
043 826 8643
Irene makinen
Irene Mäkinen

Palvelupäällikkö, maatilojen tuotantopalvelut

ProAgria Keski-Suomi
irene.makinen@proagria.fi
040 587 3245
Norismaa Minna net muokattu
Minna Norismaa

Valtakunnallinen Huippuosaaja, ruokinta ja eläinten hyvinvointi, automaattilypsy

ProAgria Itä-Suomi
minna.norismaa@proagria.fi
040 301 2431
Paula orava
Paula Orava

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
paula.orava@proagria.fi
040 738 0683
Edustuskuva 140x140 netti 0
Eveliina Pekkarinen

Ruokinnan erityisasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
eveliina.pekkarinen@proagria.fi
040 523 0932
Sarip
Sari Peltonen

Kehityspäällikkö, kasvintuotanto

ProAgria Keskusten Liitto
sari.peltonen@proagria.fi
050 341 4406
Pirkkalainen minna
Minna Pirkkalainen

Palvelupäällikkö

ProAgria Etelä-Savo
minna.pirkkalainen@proagria.fi
040 717 8660
Reinikainen virpi
Virpi Reinikainen

Asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
virpi.reinikainen@proagria.fi
043 824 9500
52rgb
Jarkko Storberg

Valtakunnallinen Huippuosaaja, nurmentuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
jarkko.storberg@proagria.fi
0400 849 992
Suutarla marja
Marja Suutarla

Kehityspäällikkö

ProAgria Etelä-Suomi
marja.suutarla@proagria.fi
040 721 0598
Minna tanner web
Minna Tanner

Ruokinnan asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
minna.tanner@proagria.fi
040 572 3197
Urpu netti
Urpu Tanner-Koopmans

erityisasiantuntija, emolehmätuotanto

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
urpu.tanner-koopmans@proagria.fi
040 184 8166
Saana tanskanen niemi
Saana Tanskanen-Niemi

Talouden ja johtamisen asiantuntija

ProAgria Oulu
saana.tanskanen-niemi@proagria.fi
045 6578 704