Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
32rgb
Anu Aho

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
anu.aho@proagria.fi
050 569 6886
Vivika ahtiala nelio
Vivika Ahtiala

Vs. markkinointi- ja viestintävastaava

ProAgria Länsi-Suomi
vivika.ahtiala@proagria.fi
050 664 70
42rgb
Heikki Ajosenpää

Asiantuntija, luomu

ProAgria Länsi-Suomi
heikki.ajosenpaa@proagria.fi
050 602 58
50rgb
Terhi Ajosenpää

Maisema- ja ympäristöasiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
terhi.ajosenpaa@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 1221
54rgb
Anu Ellä

Valtakunnallinen Huippuosaaja, nurmentuotanto, johtaminen, pienryhmätoiminta

ProAgria Länsi-Suomi
anu.ella@proagria.fi
040 180 1260
25rgb
Katri Eriksson

Maiseman- ja luonnonhoidon asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija (vanhempainvapaalla)

ProAgria Länsi-Suomi
katri.eriksson@proagria.fi
050 664 74
Tina h 2
Tina Halin

Talouspäällikkö

ProAgria Länsi-Suomi
tina.halin@proagria.fi
041 731 0754
39rgb
Susanna Heikkilä

Hankeasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
susanna.heikkila@proagria.fi
050 301 4890
31rgb
Risto Heininen

Lakimies

ProAgria Länsi-Suomi
risto.heininen@proagria.fi
0400 862006
49rgb
Manu Hollmén

Asiantuntija, bioenergia

ProAgria Länsi-Suomi
manu.hollmen@proagria.fi
0400 422 658
Pirita huhtasalo netti
Pirita Huhtasalo

Yritysasiantuntija, maaseutuyritykset

ProAgria Länsi-Suomi
pirita.huhtasalo@proagria.fi
0500 190 180
Linda hamalainen
Linda Hämäläinen

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
linda.hamalainen@proagria.fi
041 731 4524
Sami iltanen netti yhteystietokortti
Sami Iltanen

Toimitusjohtaja

ProAgria Länsi-Suomi
sami.iltanen@proagria.fi
040 835 2455
Veli matti jalli netti
Veli-Matti Jalli

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
veli-matti.jalli@proagria.fi
040 649 2957
Anne johansson
Anne Johansson

Asiantuntija, luomu ja työterveyshuolto

ProAgria Länsi-Suomi
anne.johansson@proagria.fi
0400 719 413
Tiina Jokinen
Tiina Jokinen

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
tiina.jokinen@proagria.fi
041 731 6777
40rgb
Juho Juusela

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
juho.juusela@proagria.fi
043 825 1224
35rgb
Sanna Jääskeläinen

Asiakkuusjohtaja

ProAgria Länsi-Suomi
sanna.jaaskelainen@proagria.fi
050 517 7750
Anna kari
Anna Kari

Ruoka-asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
anna.kari@maajakotitalousnaiset.fi
050 555 8440
Elina Karjalainen
Elina Karjalainen

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
elina.karjalainen@proagria.fi
0400 251 828
37rgb
Annika Kilpiö

Valtakunnallinen huippuosaaja, asiakkuuspäällikkö (vanhempainvapaalla)

ProAgria Länsi-Suomi
Elisa kivioja uusi
Elisa Kivioja

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
elisa.kivioja@proagria.fi
050 541 2042
Kati Knuutila
Kati Knuutila

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
kati.knuutila@proagria.fi
0400 725 995
Veli pekka koivisto 0
Veli-Pekka Koivisto

Asiantuntija, ATK-laitteet ja ohjelmistot

ProAgria Länsi-Suomi
veli-pekka.koivisto@proagria.fi
0400 501 661
46rgb
Jukka Kontulainen

Asiakkuuspäällikkö, energia-asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
jukka.kontulainen@proagria.fi
040 829 8135
Mari koskela nettisivut
Mari Koskela

Asiakkuuspäällikkö, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
mari.koskela@proagria.fi
040 536 5863
Konsta Kulmala
Konsta Kulmala

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
konsta.kulmala@proagria.fi
041 731 6819
TK
Tuula Kuparinen

Toimistosihteeri

ProAgria Länsi-Suomi
tuula.kuparinen@proagria.fi
040 672 1490
48rgb
Janita Kylänpää

Matkailu- ja ruoka-asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
janita.kylanpaa@maajakotitalousnaiset.fi
050 66471
Henna netti
Henna Kyyrä

Ruoka- ja yritysasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
henna.kyyra@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 0583
Jaana laaksonen 2
Jaana Laaksonen

Palvelupäällikkö, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
jaana.laaksonen@proagria.fi
044 486 3817
43rgb
Alma Lehti

Asiantuntija, luomu ja kasvintuotanto (vanhempainvapaalla)

ProAgria Länsi-Suomi
alma.lehti@proagria.fi
Img 0190 jenni naama
Jenni Lukkaroinen

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
jenni.lukkaroinen@proagria.fi
0400 164 044
Christa luoto netti
Christa Luoto

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
christa.luoto@proagria.fi
041 730 5376
Annina luotonen uusi netti
Annina Luotonen

Yritysasiantuntija, maaseutuyritykset

ProAgria Länsi-Suomi
annina.luotonen@proagria.fi
040 661 9010
7rgb
Mikko Mattila

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
mikko.mattila@proagria.fi
050 608 52
41rgb
Juho Moisio

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
juho.moisio@proagria.fi
0400 838 924
22rgb
Helinä Mukka

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
helina.mukka@proagria.fi
050 590 2083
51rgb
Mari Mäenpää

Ruoka- ja yritysasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
mari.maenpaa@maajakotitalousnaiset.fi
050 603 69
8rgb
Riikka Mäkilä

Asiantuntija, nurmentuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
riikka.makila@proagria.fi
040 180 1560
Milla Nikko
Milla Nikko

Maisema- ja luonnonhoidon asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
milla.nikko@proagria.fi
050 590 2085
Satu naykki rgb
Satu Näykki

Toimialapäällikkö, tuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
satu.naykki@proagria.fi
043 825 1225
18rgb
Satu Paananen

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, Neuvo ympäristö- ja luomuasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
satu.paananen@proagria.fi
043 827 3633
21rgb
Tarja Peltomäki

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
tarja.peltomaki@proagria.fi
040 741 7397
1rgb
Emma Pikkarainen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

ProAgria Länsi-Suomi
emma.pikkarainen@proagria.fi
+358505419665
45rgb
Jarmo Pirhonen

Asiantuntija, kasvituotanto

ProAgria Länsi-Suomi
jarmo.pirhonen@proagria.fi
050 569 6885
38rgb
Minna Pohjola

Asiantuntija, marjantuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
minna.pohjola@proagria.fi
050 66472
23rgb
Kari Ranta

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yritysjärjestelyt, talous

ProAgria Länsi-Suomi
kari.ranta@proagria.fi
050 569 6890
33rgb
Riia Rantala

Asiantuntija, kasvintuotanto, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
riia.rantala@proagria.fi
0400 838 925
17rgb
Ulla-Maija Reinilä

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
ulla-maija.reinila@proagria.fi
050 365 2037
15rgb
Lisbeth Rintala

Asiantuntija, maidontuotanto ja talous

ProAgria Länsi-Suomi
lisbeth.rintala@proagria.fi
050 356 4738
5rgb
Simo Saarikallio

Toimitusjohtajan sijainen, talouspalvelujen osaamisvastaava

ProAgria Länsi-Suomi
simo.saarikallio@proagria.fi
0500 743 272
Tuula salomaa
Tuula Salomaa

Toimistosihteeri

ProAgria Länsi-Suomi
tuula.salomaa@proagria.fi
0400 929 353
Charlotte siren netti 0
Charlotte Sirén

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
charlotte.siren@proagria.fi
050 604 56
52rgb
Jarkko Storberg

Valtakunnallinen Huippuosaaja, nurmentuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
jarkko.storberg@proagria.fi
0400 849 992
Marja tuononen 0
Marja Tuononen

Asiantuntija, puutarha- ja erikoiskasvituotanto

ProAgria Länsi-Suomi
marja.tuononen@proagria.fi
040 591 9489
Sari Uoti uusi netti
Sari Uoti

Toiminnanjohtaja Länsi-Suomen maa- ja kotitalousnaiset

ProAgria Länsi-Suomi
sari.uoti@proagria.fi
050 552 1626
Senni valiola netti
Senni Valiola

Yritysasiantuntija, maaseutuyritykset

ProAgria Länsi-Suomi
senni.valiola@proagria.fi
041 7315001
Tiia Vahatalo pieni
Tiia Vähätalo

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
tiia.vahatalo@proagria.fi
043 825 1223
28rgb
Maija Willman

Hankepäällikkö

ProAgria Länsi-Suomi
maija.willman@proagria.fi
0500 323 136
10rgb
Elina Yrjövuori

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
elina.yrjovuori@proagria.fi
050 554 4191