Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Suvi anttila proagria
Suvi Anttila

Yhteiskuntasuhde- ja vastuullisuusjohtaja

ProAgria Keskusten Liitto
suvi.anttila@proagria.fi
040 560 8551
Omanetti 0
Elina Djupfors

viestintäsihteeri

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
elina.djupfors@proagria.fi
043 824 7779
Inkeri hennola proagria
Inkeri Hennola

Markkinointipäällikkö

ProAgria Keskusten Liitto
inkeri.hennola@proagria.fi
043 826 8556
Hamynen Jenni net
Jenni Hämynen

Markkinointi- ja viestintäasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
jenni.hamynen@proagria.fi
050 590 4403
Sonja Kankaanpaa
Sonja Kankaanpää

Asiantuntija, viestintä ja tapahtumamarkkinointi

ProAgria Etelä-Suomi
sonja.kankaanpaa@proagria.fi
050 4704039
Tuula lehtonen kuva
Tuula Lehtonen

Toimituspäällikkö, Koti ja maaseutu -lehti (vanhempainvapaalla)

Miia
Miia Lenkkeri-Tamminen

viestintäpäällikkö

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
miia.lenkkeri-tamminen@proagria.fi
0400 159 118
Sanna Linden
Sanna Lindén

Viestintäpäällikkö

ProAgria Etelä-Suomi
sanna.linden@proagria.fi
044 431 4193
Riitta Perainen
Riitta Peräinen

Puutarha-asiantuntija, hankevetäjä Kotitarveviljelyn kehittäminen Viitasaaren, Äänekosken ja Saarijärven alueilla -hankkeessa

ProAgria Keski-Suomi
riitta.perainen@maajakotitalousnaiset.fi
043 826 7294
Emma Pikkarainen
Emma Pikkarainen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

ProAgria Länsi-Suomi
emma.pikkarainen@proagria.fi
050 664 70
Nelli Salomaki
Nelli Salomäki

Viestintäkoordinaattori

ProAgria Oulu
nelli.salomaki@proagria.fi
050 575 0811
Iina Tauriainen
Iina Tauriainen

Viestinnän asiantuntija

ProAgria Oulu
iina.tauriainen@proagria.fi
041 730 2038
Mervi tiermas
Mervi Tiermas

Asiantuntija, luonnontuotteet ja kestävä kehitys

ProAgria Oulu
mervi.tiermas@maajakotitalousnaiset.fi
044 431 4606