Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Kysy lisää palveluistamme
Valtakunnallinen asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@proagria.fi
044 420 9000
Kysy lisää palveluistamme
Tuotosseurannan asiakaspalvelu
tuotosseuranta@proagria.fi
09 8566 5980
Kysy lisää palveluistamme
Lammastuotosseurannan asiakaspalvelu
nettikatras@proagria.fi
09 8566 6010
Neuvonen eeva liisa www
Eeva-Liisa Neuvonen

Luomukasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
eeva-liisa.neuvonen@proagria.fi
041 730 9812
2014 web 4882
Heidi Nevalainen

Luomuasiantuntija, kasvintuotanto (vanhempainvapaalla)

ProAgria Itä-Suomi
Niemi ville netti
Ville K. Niemi

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
ville.niemi@proagria.fi
050 529 0148
Nieminen tarja
Tarja Nieminen

Projektikirjanpitäjä

ProAgria Etelä-Suomi
tarja.nieminen@proagria.fi
040 721 1828
Eila niskanen
Eila Niskanen

Ruokinnan- ja kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
eila.niskanen@proagria.fi
0400 282 088
Niskanen heidi web
Heidi Niskanen

Ruokinnan- ja tuotannonohjauksen asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
heidi.niskanen@proagria.fi
050 452 1154
Jeremias niskanen 200x200
Jeremias Niskanen

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
jeremias.niskanen@proagria.fi
041 731 0890
Marja niskanen2020 netti
Marja Niskanen

Ruoka- ja yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marja.niskanen@maajakotitalousnaiset.fi
0400 905 782
Satu nissinaho
Satu Nissinaho

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Oulu
satu.nissinaho@proagria.fi
043 825 5252
Nissinen marko pien
Marko Nissinen

Talouden erityisasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marko.nissinen@proagria.fi
043 824 7615
Nisula ritva liisanettiin2
Ritva-Liisa Nisula

Johtaja

ProAgria Keski-Pohjanmaa
ritva-liisa.nisula@proagria.fi
040 584 9550
Nivala juha nettin
Juha Nivala

Palvelupäällikkö, talousjohtamisen erityisasiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
juha.nivala@proagria.fi
040 861 0641
Satu nokkonen netti
Satu Nokkonen

Asiantuntija, ruokapalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
satu.nokkonen@maajakotitalousnaiset.fi
040 574 9337
Arinopanennettiinkuvajpg
Ari Nopanen

Johtava asiantuntija, palvelukehitys ja talousjohtaminen

ProAgria Keskusten Liitto
ari.nopanen@proagria.fi
0400 432 582
Norismaa Minna net muokattu
Minna Norismaa

Valtakunnallinen Huippuosaaja, ruokinta ja eläinten hyvinvointi, automaattilypsy

ProAgria Itä-Suomi
minna.norismaa@proagria.fi
040 301 2431
Nuikka asko
Asko Nuikka

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
asko.nuikka@proagria.fi
040 510 3187
Heli nummijoki netti
Heli Nummijoki-Lahti

kasvintuotannon asiantuntija

Vesa nuolioja 0
Vesa Nuolioja

Johtaja

ProAgria Oulu
vesa.nuolioja@proagria.fi
040 540 4112
Olli nurkkala
Olli Nurkkala

Palvelupäällikkö

ProAgria Oulu
olli.nurkkala@proagria.fi
045 6578 710
Satu naykki rgb
Satu Näykki

Toimialapäällikkö, tuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
satu.naykki@proagria.fi
043 825 1225