Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Haalijoki outi
Outi Haalijoki

Asiantuntija, maidontuotanto, kasvinviljely ja tilipalvelu

ProAgria Etelä-Suomi
outi.haalijoki@proagria.fi
0400 363 441
Piritahahtonen
Pirita Hahtonen

Kasvintuotannon ja talouden asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
pirita.hahtonen@proagria.fi
0403012464
Harakka irja 7043 pien
Irja Harakka

Ruokinnan ja tuotannonohjauksen asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
irja.harakka@proagria.fi
040 510 5422
Sari harju2
Sari Harju

Asiantuntija, maito- ja kasvintuotanto

ProAgria Keski-Pohjanmaa
sari.harju@proagria.fi
040 523 4114
2014 web 4850
Pasi Hartikainen

Luomuasiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Itä-Suomi
pasi.hartikainen@proagria.fi
040 301 2404
Tuomo heikura 2
Tuomo Heikura

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
tuomo.heikura@proagria.fi
043 825 2811
Heinola eino
Eino Heinola

Valtakunnallinen Huippuosaaja, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
eino.heinola@proagria.fi
0400 358 668
Helenius juha
Juha Helenius

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
juha.helenius@proagria.fi
0400 461 703
Kalle hellstrom 0
Kalle Hellström

Maiseman- ja luonnonhoidon asiantuntija

ProAgria Oulu
kalle.hellstrom@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 5253
Hiltunen jukka 7097 pien
Jukka Hiltunen

Kasvintuotannon ja talouden asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
jukka.hiltunen@proagria.fi
0400 209 707
Hiltunen sari
Sari Hiltunen

Palvelupäällikkö, vilja ja erikoiskasvit

ProAgria Etelä-Suomi
sari.hiltunen@proagria.fi
050 561 8369
Hinkkanen kaija 2019
Kaija Hinkkanen

Asiantuntija, kasvituotanto ja luomu

ProAgria Etelä-Suomi
kaija.hinkkanen@proagria.fi
040 709 2475
Img 2078 002 2
Auli Hirvonen

Maisema- ja luonnonhoidon asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija, LumoTAITO- hankkeen projektipäällikkö

ProAgria Etelä-Suomi
auli.hirvonen@maajakotitalousnaiset.fi
0400 864 494
Leea holmi 0
Leea Holmi

Valtakunnallinen huippuosaaja, karjan tuotanto-olosuhteet

ProAgria Oulu
leea.holmi@proagria.fi
045 6578 707
Satu huovinen
Satu Huovinen

Luomuasiantuntija

ProAgria Oulu
satu.huovinen@proagria.fi
040 513 3149