Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Kysy lisää palveluistamme
Valtakunnallinen asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@proagria.fi
044 420 9000
Kysy lisää palveluistamme
Tuotosseurannan asiakaspalvelu
tuotosseuranta@proagria.fi
09 8566 5980
Kysy lisää palveluistamme
Lammastuotosseurannan asiakaspalvelu
nettikatras@proagria.fi
09 8566 6010
Eeva Liisa Neuvonen
Eeva-Liisa Neuvonen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
eeva-liisa.neuvonen@proagria.fi
0400 747 289
2014 web 4882
Heidi Nevalainen

Luomuasiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Itä-Suomi
heidi.nevalainen@proagria.fi
041 730 2507
Nieminen tarja
Tarja Nieminen

Projektikirjanpitäjä

ProAgria Etelä-Suomi
tarja.nieminen@proagria.fi
040 721 1828
Milla Nikko
Milla Nikko

Maisema- ja luonnonhoidon asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
milla.nikko@proagria.fi
050 590 2085
Riitta Niskala
Riitta Niskala

kotieläintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
riitta.niskala@proagria.fi
050 447 4677
Niskanen Venla web
Venla Niskanen

Ruokinnan- ja kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
venla.niskanen@proagria.fi
050 313 5283
Eila niskanen
Eila Niskanen

Ruokinnan- ja kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
eila.niskanen@proagria.fi
0400 282 088
Jeremias niskanen 200x200
Jeremias Niskanen

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
jeremias.niskanen@proagria.fi
041 731 0890
Marja niskanen2020 netti
Marja Niskanen

Ruoka- ja yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marja.niskanen@maajakotitalousnaiset.fi
0400 905 782
Nissinen marko pien
Marko Nissinen

Talouden erityisasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marko.nissinen@proagria.fi
043 824 7615
Ritva Liisa Nisula
Ritva-Liisa Nisula

Johtaja

ProAgria Keski-Pohjanmaa
ritva-liisa.nisula@proagria.fi
040 584 9550
Juha Nivala
Juha Nivala

Palvelupäällikkö, talousjohtamisen erityisasiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
juha.nivala@proagria.fi
040 861 0641
Satu nokkonen netti
Satu Nokkonen

Asiantuntija, ruokapalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
satu.nokkonen@maajakotitalousnaiset.fi
040 574 9337
Ari nopanen proagria
Ari Nopanen

Kehityspäällikkö, talousjohtaminen

ProAgria Keskusten Liitto
ari.nopanen@proagria.fi
0400 432 582
Norismaa Minna net muokattu
Minna Norismaa

Valtakunnallinen Huippuosaaja, ruokinta ja eläinten hyvinvointi, automaattilypsy

ProAgria Itä-Suomi
minna.norismaa@proagria.fi
040 301 2431
Nuikka asko
Asko Nuikka

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
asko.nuikka@proagria.fi
040 510 3187
Heli nummijoki netti
Heli Nummijoki-Lahti

kasvintuotannon asiantuntija

Vesa nuolioja
Vesa Nuolioja

Johtaja

ProAgria Oulu
vesa.nuolioja@proagria.fi
040 540 4112
Olli nurkkala
Olli Nurkkala

Palvelupäällikkö, talous ja johtaminen

ProAgria Oulu
olli.nurkkala@proagria.fi
045 6578 710
Jonna nygard netti
Jonna Nygård

Energia- ja kiertotalousasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
jonna.nygard@proagria.fi
050 594 8250
Satu Naykki
Satu Näykki

Toimialapäällikkö, tuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
satu.naykki@proagria.fi
043 825 1225