Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Vivika ahtiala nelio
Vivika Ahtiala

Vs. markkinointi- ja viestintävastaava

ProAgria Länsi-Suomi
vivika.ahtiala@proagria.fi
050 664 70
Omanetti 0
Elina Djupfors

viestintäsihteeri

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
elina.djupfors@proagria.fi
043 824 7779
Inkeri Hennola
Inkeri Hennola

Markkinointipäällikkö

ProAgria Keskusten Liitto
inkeri.hennola@proagria.fi
043 826 8556
35rgb
Sanna Jääskeläinen

Asiakkuusjohtaja

ProAgria Länsi-Suomi
sanna.jaaskelainen@proagria.fi
050 517 7750
Profiili
Ritva Karri

Viestijä / järjestövastaava

ProAgria Keski-Pohjanmaa
ritva.karri@proagria.fi
040 523 4113
Ella karttimo 0
Ella Karttimo

Viestinnän asiantuntija

ProAgria Oulu
ella.karttimo@proagria.fi
040 526 4880
37rgb
Annika Kilpiö

Valtakunnallinen huippuosaaja, asiakkuuspäällikkö (vanhempainvapaalla)

ProAgria Länsi-Suomi
46rgb
Jukka Kontulainen

Asiakkuuspäällikkö, energia-asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
jukka.kontulainen@proagria.fi
040 829 8135
Mari koskela nettisivut
Mari Koskela

Asiakkuuspäällikkö, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
mari.koskela@proagria.fi
040 536 5863
Miia
Miia Lenkkeri-Tamminen

viestintäpäällikkö

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
miia.lenkkeri-tamminen@proagria.fi
0400 159 118
Sannalindennetti
Sanna Lindén

Viestintäpäällikkö, sisäinen viestintä

ProAgria Keskusten Liitto, ProAgria Etelä-Suomi
sanna.linden@proagria.fi
044 431 4193
Luikku
Niko Luikku

liiketoimintapäällikkö

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
niko.luikku@proagria.fi
0400 297 245
Murtola terttu 7053 pien
Terttu Murtola

Ruokinnan erityisasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
terttu.murtola@proagria.fi
040 700 9537
Pesonen anu nelio
Anu Pesonen

Viestintävastaava

ProAgria Itä-Suomi
anu.pesonen@proagria.fi
0403012436
1rgb
Emma Pikkarainen

Markkinointi- ja viestintävastaava (vanhempainvapaalla)

ProAgria Länsi-Suomi
Repo tuula 0
Tuula Repo

Kehityspäällikkö, elintarvikkeet, Yritysneuvonta, vienti ja kansainvälistyminen

ProAgria Etelä-Suomi
tuula.repo@proagria.fi
040 588 0958
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
Rinteinen anna web
Anna Rinteinen

Matkailuasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
anna.rinteinen@maajakotitalousnaiset.fi
0438273703
Solala simo
Simo Solala

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
simo.solala@proagria.fi
050 595 1059
Talvilahtiarja
Arja Talvilahti

liiketoimintapäällikkö, toimitusjohtajan sijainen

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
arja.talvilahti@proagria.fi
0400 168 489
Toppari juha matti netti
Juha-Matti Toppari

toimialapäällikkö, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
juha-matti.toppari@proagria.fi
043 825 2806