Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Omanetti 0
Elina Djupfors

viestintäsihteeri

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
elina.djupfors@proagria.fi
043 824 7779
Inkeri hennola proagria
Inkeri Hennola

Markkinointipäällikkö

ProAgria Keskusten Liitto
inkeri.hennola@proagria.fi
043 826 8556
Minttu Herala
Minttu Herala

Markkinoinnin ja viestinnän suunnittelija, ProAgria Keskusten Liitto, markkinointi- ja viestintäpäällikkö, ProAgria Tapahtumat Oy

ProAgria Keskusten Liitto
minttu.herala@proagria.fi
050 430 6201
Sanna Jaaskelainen
Sanna Jääskeläinen

Asiakkuusjohtaja

ProAgria Länsi-Suomi
sanna.jaaskelainen@proagria.fi
050 517 7750
Ritva Karri
Ritva Karri

Viestijä / järjestövastaava

ProAgria Keski-Pohjanmaa
ritva.karri@proagria.fi
040 523 4113
Jukka Kontulainen
Jukka Kontulainen

Asiakkuuspäällikkö, energia-asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
jukka.kontulainen@proagria.fi
040 829 8135
Mari Koskela Pro Agria
Mari Koskela

Asiakkuuspäällikkö, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
mari.koskela@proagria.fi
040 536 5863
Kosonen riikka www
Riikka Kosonen

Yritysasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
riikka.kosonen@proagria.fi
050 4414 670
Miia
Miia Lenkkeri-Tamminen

viestintäpäällikkö

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
miia.lenkkeri-tamminen@proagria.fi
0400 159 118
Sanna Linden
Sanna Lindén

Viestintäpäällikkö

ProAgria Etelä-Suomi
sanna.linden@proagria.fi
044 431 4193
Luikku
Niko Luikku

liiketoimintapäällikkö

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
niko.luikku@proagria.fi
0400 297 245
Emma Pikkarainen
Emma Pikkarainen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

ProAgria Länsi-Suomi
emma.pikkarainen@proagria.fi
050 664 70
Sanna Pitkanen
Sanna Pitkänen

Toiminnanjohtaja, toimialapäällikkö

ProAgria Länsi-Suomi
sanna.pitkanen@proagria.fi
0505252176
Repo tuula 0
Tuula Repo

Kehityspäällikkö, elintarvikkeet, yritysneuvonta, vienti ja kansainvälistyminen

ProAgria Etelä-Suomi
tuula.repo@proagria.fi
040 588 0958
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
Rinteinen anna web
Anna Rinteinen

Matkailuasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
anna.rinteinen@maajakotitalousnaiset.fi
0438273703
Solala simo
Simo Solala

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
simo.solala@proagria.fi
050 595 1059
Talvilahtiarja
Arja Talvilahti

liiketoimintapäällikkö, toimitusjohtajan sijainen

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
arja.talvilahti@proagria.fi
0400 168 489
Toppari juha matti netti
Juha-Matti Toppari

toimialapäällikkö, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
juha-matti.toppari@proagria.fi
043 825 2806