Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
54rgb
Anu Ellä

Valtakunnallinen Huippuosaaja, nurmentuotanto, johtaminen, pienryhmätoiminta

ProAgria Länsi-Suomi
anu.ella@proagria.fi
040 180 1260
Virva hallivuori
Virva Hallivuori

Myyntipäällikkö, palvelupäällikkö, maito, naudanliha ja lammas

ProAgria Oulu
virva.hallivuori@proagria.fi
0400 953 623
Lehto danuta 221113 078
Danuta Jaakkola

Henkilöstöpäällikkö

ProAgria Keskusten Liitto
danuta.jaakkola@proagria.fi
043 825 0104
Karila arto
Arto Karila

Talouden ja johtamisen erityisasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
arto.karila@proagria.fi
040 182 7162
Liisakoskelanettisivut
Liisa Koskela

Valtakunnallinen Huippuosaaja, yritysjohtamisen erityisasiantuntija, laatuvastaava

ProAgria Keski-Pohjanmaa
liisa.koskela@proagria.fi
050 512 0615
Kukkula leena
Leena Kukkula

Erityisasiantuntija, johtaminen ja luomukotieläintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
leena.kukkula@proagria.fi
0400 914 172
Laitinen minna
Minna Laitinen

Yritysasiantuntija, työnohjaaja

ProAgria Etelä-Savo
minna.laitinen@proagria.fi
041 730 0648
Sarimorri netti
Sari Morri

Asiantuntija, henkilöstöjohtaminen, HR-tiimi

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sari.morri@proagria.fi
043 826 8643
Reinikainen virpi
Virpi Reinikainen

Asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
virpi.reinikainen@proagria.fi
043 824 9500
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
Anttisipponennettikuva
Antti Sipponen

Kehityspäällikkö, maatilayrityksen johtaminen

ProAgria Keskusten Liitto
antti.sipponen@proagria.fi
044 430 9206
52rgb
Jarkko Storberg

Valtakunnallinen Huippuosaaja, nurmentuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
jarkko.storberg@proagria.fi
0400 849 992
Suutarla marja
Marja Suutarla

Kehityspäällikkö

ProAgria Etelä-Suomi
marja.suutarla@proagria.fi
040 721 0598
Saana tanskanen niemi
Saana Tanskanen-Niemi

Talouden ja johtamisen asiantuntija

ProAgria Oulu
saana.tanskanen-niemi@proagria.fi
045 6578 704