Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Karoliina nettiin 0
Karoliina Aalto

Hankekoordinaattori

ProAgria Keskusten Liitto
karoliina.aalto@proagria.fi
044 420 9011
Hiitela juha
Juha Hiitelä

Energia-asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
juha.hiitela@proagria.fi
045 676 7340
49rgb
Manu Hollmén

Asiantuntija, bioenergia

ProAgria Länsi-Suomi
manu.hollmen@proagria.fi
0400 422 658
Teija jarvenpaa nelio 0
Teija Järvenpää

Viestijä

ProAgria Keskusten Liitto
teija.jarvenpaa@proagria.fi
044 4209 010
Netti kari maarit 221113 055
Maarit Kari

Johtava asiantuntija, energiatehokkuus, energiavarat ja -ratkaisut

ProAgria Keskusten Liitto
maarit.kari@proagria.fi
040 536 6411
Hannu kokkoniemi 2
Hannu Kokkoniemi

Yritys- ja energia-asiantuntija

ProAgria Oulu
hannu.kokkoniemi@proagria.fi
040 546 4853
46rgb
Jukka Kontulainen

Asiakkuuspäällikkö, energia-asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
jukka.kontulainen@proagria.fi
040 829 8135
Koski laulaja marjo
Marjo Koski-Laulaja

Rakennussuunnittelija, rakennusarkkitehti ARK 1103

ProAgria Etelä-Suomi
marjo.koski-laulaja@proagria.fi
043 824 9089
Halme kaisa
Kaisa Leipälä (os. Halme)

Energia-asiantuntija (vanhempainvapaalla)

ProAgria Etelä-Suomi
kaisa.leipala@proagria.fi
040 147 6240
Jari luokkakallio netti
Jari Luokkakallio

luomukasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
jari.luokkakallio@proagria.fi
0400 297 235
Pekka myllyla proagrialappi
Pekka Myllylä

Yritysasiantuntija

ProAgria Lappi
pekka.myllyla@proagria.fi
0400 218 645
Maenpaa
Mika Mäenpää

talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
mika.maenpaa@proagria.fi
040 528 7922
Reinikainen virpi
Virpi Reinikainen

Asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
virpi.reinikainen@proagria.fi
043 824 9500
Sairanen jukka
Jukka Sairanen

Kasvintuotanto- ja energia-asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
jukka.sairanen@proagria.fi
0400 165 414
Tikkanen jari 12
Jari Tikkanen

Erityisasiantuntija, energia ja luomu

ProAgria Keski-Pohjanmaa
jari.tikkanen@proagria.fi
0400 162 147
Lauri tolli
Lauri Tölli

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
lauri.tolli@proagria.fi
0400 922 102
Esko viitala 0
Esko Viitala

Energia- ja talousasiantuntija

ProAgria Oulu
esko.viitala@proagria.fi
0400 286 033