Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Halme juho
Juho Halme

Asiantuntija, omistajanvaihdos

ProAgria Etelä-Suomi
juho.halme@proagria.fi
040 135 0375
Harju
Ella Harju-Kivistö

asiantuntija, yhtiöittäminen, omistajanvaihdokset, LKV

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
ella.harju-kivisto@proagria.fi
043 825 6323
Elina Karjalainen
Elina Karjalainen

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
elina.karjalainen@proagria.fi
0400 251 828
Keski soini tapani 0
Tapani Keski-Soini

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tapani.keski-soini@proagria.fi
040 301 2429
2014 web 4812
Seppo Kinnunen

Omistajanvaihdosten ja yhtiöittämisen erityisasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
seppo.kinnunen@proagria.fi
040 301 2414
Hannu laitinen
Hannu Laitinen

Palvelupäällikkö, yritys- ja tilipalveluasiakkaat

ProAgria Keski-Suomi
hannu.laitinen@proagria.fi
0400 321 907
Vuokko lukinmaa 0
Vuokko Lukinmaa

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
vuokko.lukinmaa@proagria.fi
043 827 2995
Luomamarjut netti
Marjut Luoma

tilipalveluasiantuntija, yhtiöittäminen

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marjut.luoma@proagria.fi
041 730 7809
23rgb
Kari Ranta

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yritysjärjestelyt, talous

ProAgria Länsi-Suomi
kari.ranta@proagria.fi
050 569 6890
Jouni sassali 0
Jouni Sassali

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
jouni.sassali@proagria.fi
0400 387 340
Solala simo
Simo Solala

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
simo.solala@proagria.fi
050 595 1059
Juha Tynkkynen 2022
Juha Tynkkynen

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yhtiöittäminen, LKV, julkinen kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Suomi
juha.tynkkynen@proagria.fi
0400 358 667
Esko viitala 0
Esko Viitala

Energia- ja talousasiantuntija

ProAgria Oulu
esko.viitala@proagria.fi
0400 286 033
Paivi vimpari ap 0
Päivi Vimpari

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
paivi.vimpari@proagria.fi
044 320 1583