Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Laiholahti Helena netti
Helena Laiholahti

Asiantuntija, luomutuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
helena.laiholahti@proagria.fi
050 4061 237
Laine Ida netti
Ida Laine

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
ida.laine@proagria.fi
050 4338534
Lappalainen kari 002
Kari Lappalainen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
kari.lappalainen@proagria.fi
0417307897
Hanna Maria Laukkanen
Hanna-Maria Laukkanen

Kasvintuotannon asiantuntija, hankeasiantuntija Ilmastonmuutokseen varautuva viljelijä -hankkeessa

ProAgria Keski-Suomi
hanna-maria.laukkanen@proagria.fi
043 826 9715
Pekka Laurila
Pekka Laurila

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
pekka.laurila@proagria.fi
050 408 0533
Henna Lehtosaari Vahakuopus
Henna Lehtosaari-Vähäkuopus

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
henna.lehtosaari-vahakuopus@proagria.fi
041 730 8242
Lemmela Henriikka
Henriikka Lemmelä

Puutarhatuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
henriikka.lemmela@proagria.fi
040 037 5584
Levomaki heikki
Heikki Levomäki

Asiantuntija, talous ja kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
heikki.levomaki@proagria.fi
040 869 7877
Lind Noora netti
Noora Lind

Asiantuntija, luomu- ja kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
noora.lind@proagria.fi
050 470 3480
Luikku
Niko Luikku

liiketoimintapäällikkö

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
niko.luikku@proagria.fi
0400 297 245
Jenni Lukkaroinen
Jenni Lukkaroinen

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
jenni.lukkaroinen@proagria.fi
0400 164 044
Jari luokkakallio netti
Jari Luokkakallio

luomukasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
jari.luokkakallio@proagria.fi
0400 297 235
Lyyra vornanen minna netti
Minna Lyyra-Vornanen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
minna.lyyra-vornanen@proagria.fi
041 731 4893