Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Laajalahti arttu muokattu pien
Arttu Laajalahti

Asiantuntija, kirjanpito MVL

ProAgria Itä-Suomi
arttu.laajalahti@proagria.fi
043 825 1215
Kyosti
Kyösti Laajalahti

Omistusjärjestelyjen erityisasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
kyosti.laajalahti@proagria.fi
0400 277 670
Jaana laaksonen 2
Jaana Laaksonen

Palvelupäällikkö, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
jaana.laaksonen@proagria.fi
044 486 3817
Laapas asko
Asko Laapas

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
asko.laapas@proagria.fi
040 721 9991
Hannu laitinen
Hannu Laitinen

Palvelupäällikkö, yritys- ja tilipalveluasiakkaat

ProAgria Keski-Suomi
hannu.laitinen@proagria.fi
0400 321 907
Laitinen minna
Minna Laitinen

Yritysasiantuntija, työnohjaaja

ProAgria Etelä-Savo
minna.laitinen@proagria.fi
041 730 0648
Lampinen esko
Esko Lampinen

Asiantuntija, verotus sekä IT-vastaava

ProAgria Etelä-Suomi
esko.lampinen@proagria.fi
050 564 4889
Lappi petri rajattu
Petri Lappi

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
petri.lappi@proagria.fi
043 827 3333
Lehtinen
Erja Lehtinen

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
erja.lehtinen@proagria.fi
043 827 2341
Henna 200x200
Henna Lehtosaari-Vähäkuopus

Kasvintuotannon asiantuntija

henna.lehtosaari-vahakuopus@proagria.fi
041 730 8242
Lento kemppi sanna
Sanna Lento-Kemppi

toiminnanjohtaja, Etelä-Savon Maa- ja kotitalousnaiset, MKN yritysasiantuntija – Neuvo KIKY, KehPa

ProAgria Etelä-Savo
sanna.lento-kemppi@maajakotitalousnaiset.fi
050 476 6028
Lepparanta netta
Netta Leppäranta os. Junnola

Valtakunnallinen Huippuosaaja, ympäristö

ProAgria Etelä-Suomi
netta.lepparanta@proagria.fi
040 537 3453
Levomaki heikki
Heikki Levomäki

Asiantuntija, talous ja kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
heikki.levomaki@proagria.fi
040 869 7877
Vuokko lukinmaa 0
Vuokko Lukinmaa

Talouden ja yhtiöittämisen asiantuntija

ProAgria Oulu
vuokko.lukinmaa@proagria.fi
043 827 2995
Luomamarjut netti
Marjut Luoma

taloushallinnon asiantuntija, yhtiöittäminen

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marjut.luoma@proagria.fi
041 730 7809
Annina luotonen uusi netti
Annina Luotonen

Yritysasiantuntija, maaseutuyritykset

ProAgria Länsi-Suomi
annina.luotonen@proagria.fi
040 661 9010
Sirpa luttinen
Sirpa Luttinen

Maidontuotannon asiantuntija, tekninen asiantuntija

ProAgria Oulu
sirpa.luttinen@proagria.fi
040 845 2985
Lyomio matti
Matti Lyömiö

Omistajanvaihdosten asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
matti.lyomio@proagria.fi
0400 343 952
Jarmo lampsa netti
Jarmo Lämpsä

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
jarmo.lampsa@proagria.fi
040 126 3481