Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Tommi palonen valtak sivut 0
Tommi Palonen

Viljelysuunnittelun asiantuntija

ProAgria Oulu
tommi.palonen@proagria.fi
040 553 5802
Kai paltamaa 0
Kai Paltamaa

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
kai.paltamaa@proagria.fi
0400 545 543
Partanen Meeri web
Meeri Partanen
ProAgria Itä-Suomi
meeri.partanen@proagria.fi
0400 282 092
Juhani peltola
Juhani Peltola

Nurmen- ja maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
juhani.peltola@proagria.fi
043 826 9719
Tuomas pennala netti 0
Tuomas Pennala

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
tuomas.pennala@proagria.fi
043 826 6772
Perttu perala netti
Perttu Perälä

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
perttu.perala@proagria.fi
041 730 1057
Img 0712 r l pettersson fhs
Riitta-Liisa Pettersson

Maisemasuunnittelija, NEUVO 2020 ympäristöasiantuntija

riitta.pettersson@fhs.fi
040 593 86 91
Piisparinen jarmo
Jarmo Piiparinen

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
jarmo.piiparinen@proagria.fi
040 678 4212
Marjo piirainen web
Marjo Piirainen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
Piispa timo
Timo Piispa

Kasvintuotannon ja talouden asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
timo.piispa@proagria.fi
040 702 4813
Maire pikkarainen
Maire Pikkarainen

Maidon-, kasvin- ja luomutuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
maire.pikkarainen@proagria.fi
040 845 3580
45rgb
Jarmo Pirhonen

Asiantuntija, kasvituotanto

ProAgria Länsi-Suomi
jarmo.pirhonen@proagria.fi
050 569 6885
Pirkkalainen minna
Minna Pirkkalainen

Palvelupäällikkö

ProAgria Etelä-Savo
minna.pirkkalainen@proagria.fi
040 717 8660
Pitkala joakim pien
Joakim Pitkälä

Talouden erityisasiantuntija ja strategia+ konsultti

ProAgria Itä-Suomi
joakim.pitkala@proagria.fi
040 579 7178
38rgb
Minna Pohjola

Asiantuntija, marjantuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
minna.pohjola@proagria.fi
050 66472
Polo tiina web 4432
Tiina Polo

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tiina.polo@proagria.fi
0504751840
Prustimikko netti
Mikko Prusti

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
mikko.prusti@proagria.fi
041 730 7185
Puhakka jaana net
Jaana Puhakka

Yritysasiantuntija MKN

ProAgria Itä-Suomi
jaana.puhakka@maajakotitalousnaiset.fi
0403012468
Pulkkinen marja 2014 web 4803
Marja Pulkkinen

Erityisasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marja.pulkkinen@proagria.fi
040 301 2438
Mirja pummila
Mirja Pummila

Elintarvike- ja yritysasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
mirja.pummila@maajakotitalousnaiset.fi
0400 932 054
Img 0832 2
Laura Puolamäki

Maisema-asiantuntija; Landscape specialist; NEUVO 2020 asiantuntija ympäristö, maatilan nykyaikaistaminen ja kilpailukyvyn parantaminen

ProAgria Etelä-Suomi
laura.puolamaki@proagria.fi
040 544 4899
Puttonen markku
Markku Puttonen

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
markku.puttonen@proagria.fi
040 709 2484
Hanna puura
Hanna Puura

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
hanna.puura@proagria.fi
040 822 5607
Paivarinta minna 7179 pien
Minna Päivärinta

Kasvintuotannon- ja taloudenasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
minna.paivarinta@proagria.fi
0405091511