Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Kaijalainen toni
Toni Kaijalainen

Talous- ja hallintojohtaja

ProAgria Etelä-Suomi
toni.kaijalainen@proagria.fi
040 801 9081
Haavisto heli img 0028
Heli Kaikkonen (os. Haavisto)

Projektikirjanpitäjä

ProAgria Etelä-Suomi
heli.kaikkonen@proagria.fi
040 574 9194
Kallela marja 3
Marja Kallela

Erityisasiantuntija, puutarha- ja erikoiskasvituotanto

ProAgria Etelä-Suomi
marja.kallela@proagria.fi
040 513 3118
Sonja Kankaanpaa
Sonja Kankaanpää

Asiantuntija, viestintä ja tapahtumamarkkinointi

ProAgria Etelä-Suomi
sonja.kankaanpaa@proagria.fi
050 4704039
Simo karhula
Simo Karhula

Maitotila-asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
simo.karhula@proagria.fi
041 731 0710
Kaseorg jane
Jane Kaseorg

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
jane.kaseorg@proagria.fi
044 431 4560
Kemppainen raija
Raija Kemppainen

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
raija.kemppainen@proagria.fi
0400 845 814
Kemppi mikko
Mikko Kemppi

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
mikko.kemppi@proagria.fi
040 709 2489
Kivinen jenni
Jenni Kivinen

Asiantuntija, maidontuotanto, hankkeet

ProAgria Etelä-Suomi
jenni.kivinen@proagria.fi
040 516 7501
Markku web
Markku Koivisto

Toimitusjohtaja, ProAgria Kiinteistönvälitys Oy LKV

ProAgria Etelä-Suomi
markku.koivisto@proagria.fi
040 709 2451
Koivula vesa
Vesa Koivula

Palvelupäällikkö

ProAgria Etelä-Suomi
vesa.koivula@proagria.fi
040 709 2450
Kokkonen tuula
Tuula Kokkonen

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
tuula.kokkonen@proagria.fi
040 775 5480
Heli kopra netti
Heli Kopra

Maitotila-asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
heli.kopra@proagria.fi
050 307 3125
Koski katriina
Katriina Koski

Maisema-asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
katriina.koski@maajakotitalousnaiset.fi
040 148 8220
Koski laulaja marjo
Marjo Koski-Laulaja

Rakennussuunnittelija, rakennusarkkitehti ARK 1103

ProAgria Etelä-Suomi
marjo.koski-laulaja@proagria.fi
043 824 9089
Kukkula leena
Leena Kukkula

Erityisasiantuntija, johtaminen ja luomukotieläintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
leena.kukkula@proagria.fi
0400 914 172
Kulma paivi
Päivi Kulma

Asiantuntija, talous ja tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
paivi.kulma@proagria.fi
0400 330 793
Kunnaala jenni
Jenni Kunnaala

Toiminnanjohtaja, järjestöpäällikkö, asiantuntija, ruokapalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
jenni.kunnaala@maajakotitalousnaiset.fi
040 528 8610
Karmeniemi jenni
Jenni Kärmeniemi

Asiantuntija, kasvintuotanto ja talous

ProAgria Etelä-Suomi
jenni.karmeniemi@proagria.fi
0400 461 713
Kayhko ulla
Ulla Käyhkö

Asiantuntija, taloushallinto

ProAgria Etelä-Suomi
ulla.kayhko@proagria.fi
040 719 4320