Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Eskelinen leena
Leena Eskelinen

Omistusjärjestelyiden ja osakeyhtiöittämisen asiantuntija sekä kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
leena.eskelinen@proagria.fi
043 825 4982
Harju
Ella Harju-Kivistö

erityisasiantuntija, omistajanvaihdokset, LKV, Maanmittauslaitoksen määräämä kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
ella.harju-kivisto@proagria.fi
043 825 6323
Veli Matti Jalli
Veli-Matti Jalli

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
veli-matti.jalli@proagria.fi
040 649 2957
Elina Karjalainen
Elina Karjalainen

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
elina.karjalainen@proagria.fi
0400 251 828
Keski soini tapani 0
Tapani Keski-Soini

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tapani.keski-soini@proagria.fi
040 301 2429
Kinnunen Seppo 2014 WEB 4812
Seppo Kinnunen

Omistajanvaihdosten ja yhtiöittämisen erityisasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
seppo.kinnunen@proagria.fi
040 301 2414
Marja Kivioja 200x200
Marja Kivioja

Talousasiantuntija, KLT

ProAgria Oulu
marja.kivioja@proagria.fi
050 476 1917
Hannu laitinen
Hannu Laitinen

Palvelupäällikkö, yritys- ja tilipalveluasiakkaat

ProAgria Keski-Suomi
hannu.laitinen@proagria.fi
0400 321 907
Sirpa liisa linna netti ap
Sirpa-Liisa Linna

MVL-kirjanpito, asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
sirpa-liisa.linna@proagria.fi
0438249309
Vuokko lukinmaa
Vuokko Lukinmaa

Talouden ja yhtiöittämisen asiantuntija

ProAgria Oulu
vuokko.lukinmaa@proagria.fi
043 827 2995
Luomamarjut netti
Marjut Luoma

taloushallinnon asiantuntija, yhtiöittäminen

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marjut.luoma@proagria.fi
041 730 7809
Jouni sassali 0
Jouni Sassali

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
jouni.sassali@proagria.fi
0400 387 340
Solala simo
Simo Solala

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
simo.solala@proagria.fi
050 595 1059
Tiainen mikko www
Mikko Tiainen

Talouden ja omistajanvaihdosten asiantuntija, julkinen kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Savo
mikko.tiainen@proagria.fi
044 431 4394
Juha Tynkkynen 2022
Juha Tynkkynen

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yhtiöittäminen, LKV, julkinen kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Suomi
juha.tynkkynen@proagria.fi
0400 358 667
Ukkonen satu web
Satu Ukkonen

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
satu.ukkonen@proagria.fi
040 749 8430
Esko viitala
Esko Viitala

Energia- ja talousasiantuntija

ProAgria Oulu
esko.viitala@proagria.fi
0400 286 033
Paivi vimpari ap 0
Päivi Vimpari

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
paivi.vimpari@proagria.fi
044 320 1583