Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Heini iinatti
Heini Iinatti

Toiminnanjohtaja

ProAgria Oulu
heini.iinatti@maajakotitalousnaiset.fi
040 555 1674
Anna kari
Anna Kari

Ruoka-asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
anna.kari@maajakotitalousnaiset.fi
050 555 8440
Ritva Karri
Ritva Karri

Viestijä / järjestövastaava

ProAgria Keski-Pohjanmaa
ritva.karri@proagria.fi
040 523 4113
Eeva liisa kivimaki
Eeva-Liisa Kivimäki

Toiminnanjohtaja, elintarvike- ja yritysasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
eeva-liisa.kivimaki@maajakotitalousnaiset.fi
040 576 8740
Jenni Kunnaala
Jenni Kunnaala

Toiminnanjohtaja, järjestöpäällikkö, asiantuntija, ruokapalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
jenni.kunnaala@maajakotitalousnaiset.fi
040 528 8610
Janita Kylanpaa MKN
Janita Kylänpää

Matkailu- ja ruoka-asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
janita.kylanpaa@maajakotitalousnaiset.fi
050 66471
Malin suvi
Suvi Malin

Asiantuntija, ruokapalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
suvi.malin@maajakotitalousnaiset.fi
0400 682 334
Mari Maenpaa MKN
Mari Mäenpää

Ruoka- ja yritysasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
mari.maenpaa@maajakotitalousnaiset.fi
050 603 69
Ritva Liisa Nisula
Ritva-Liisa Nisula

Johtaja

ProAgria Keski-Pohjanmaa
ritva-liisa.nisula@proagria.fi
040 584 9550
Marjatta Pikkarainen
Marjatta Pikkarainen

Toiminnanjohtaja

ProAgria Itä-Suomi
marjatta.pikkarainen@maajakotitalousnaiset.fi
044 320 1585
Sanna Pitkanen
Sanna Pitkänen

Toiminnanjohtaja, toimialapäällikkö

ProAgria Länsi-Suomi
sanna.pitkanen@proagria.fi
0505252176
Mirja pummila
Mirja Pummila

Elintarvike- ja yritysasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
mirja.pummila@maajakotitalousnaiset.fi
0400 932 054
Sulola heli uusi 2018
Heli Sulola

Yritysasiantuntija, MKN varatoiminnanjohtaja

ProAgria Itä-Suomi
heli.sulola@maajakotitalousnaiset.fi
040 672 0597
Luuritpaassa
Kirsi Varila

Toiminnanjohtaja, Maa- ja kotitalousnaiset

ProAgria Etelä-Pohjanmaa, ProAgria Keski-Pohjanmaa
kirsi.varila@maajakotitalousnaiset.fi
040 1964 434
Veteli hannele
Hannele Veteli

Asiantuntija, ruokapalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
hannele.veteli@maajakotitalousnaiset.fi
040 709 2492