Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Vivika ahtiala nelio
Vivika Ahtiala

Vs. markkinointi- ja viestintävastaava

ProAgria Länsi-Suomi
vivika.ahtiala@proagria.fi
050 664 70
Suvi Anttila
Suvi Anttila

Yhteiskuntasuhde- ja vastuullisuusjohtaja

ProAgria Keskusten Liitto
suvi.anttila@proagria.fi
040 560 8551
Inkeri Hennola
Inkeri Hennola

Markkinointipäällikkö

ProAgria Keskusten Liitto
inkeri.hennola@proagria.fi
043 826 8556
Teija Järvenpää
Teija Järvenpää

Viestijä

ProAgria Keskusten Liitto
teija.jarvenpaa@proagria.fi
044 4209 010
Sonja Kankaanpaa
Sonja Kankaanpää

Asiantuntija, viestintä ja tapahtumamarkkinointi

ProAgria Etelä-Suomi
sonja.kankaanpaa@proagria.fi
050 4704039
Ella karttimo 0
Ella Karttimo

Viestinnän asiantuntija

ProAgria Oulu
ella.karttimo@proagria.fi
040 526 4880
Tuula lehtonen kuva
Tuula Lehtonen

Toimituspäällikkö, Koti ja maaseutu -lehti

tuula.lehtonen@maajakotitalousnaiset.fi
043 827 3405
Miia
Miia Lenkkeri-Tamminen

viestintäpäällikkö

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
miia.lenkkeri-tamminen@proagria.fi
0400 159 118
Sannalindennetti
Sanna Lindén

Viestintäpäällikkö, sisäinen viestintä

ProAgria Keskusten Liitto, ProAgria Etelä-Suomi
sanna.linden@proagria.fi
044 431 4193
Riitta Perainen
Riitta Peräinen

Puutarha-asiantuntija, hankevetäjä Kotitarveviljelyn kehittäminen -hankkeessa

ProAgria Keski-Suomi
riitta.perainen@maajakotitalousnaiset.fi
043 826 7294
1rgb
Emma Pikkarainen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

ProAgria Länsi-Suomi
emma.pikkarainen@proagria.fi
+358505419665
Maria Salomaa
Maria Salomaa

Markkinoinnin ja viestinnän asiantuntija

ProAgria Keskusten Liitto
maria.salomaa@proagria.fi
044 420 9009
Iina Tauriainen
Iina Tauriainen

Viestintäkoordinaattori

ProAgria Oulu
iina.tauriainen@proagria.fi
041 730 2038
Mervi tiermas
Mervi Tiermas

Projektisuunnittelija

ProAgria Oulu
mervi.tiermas@maajakotitalousnaiset.fi
044 431 4606