Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Aapro henna
Henna Aapro

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
henna.aapro@proagria.fi
043 824 9400
32rgb
Anu Aho

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
anu.aho@proagria.fi
050 569 6886
1 V5 A7626 Edit
Pauliina Akkala

palkkahallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
pauliina.akkala@proagria.fi
041 731 3328
Autio
Kaija Autio

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
kaija.autio@proagria.fi
040 139 5597
Maijaeerikkila kopio
Maija Eerikkilä

Asiantuntija, tilitoimistopalvelut ja kasvituotanto

ProAgria Keski-Pohjanmaa
maija.eerikkila@proagria.fi
040 521 6416
Haalijoki outi
Outi Haalijoki

Asiantuntija, maidontuotanto, kasvinviljely ja tilipalvelu

ProAgria Etelä-Suomi
outi.haalijoki@proagria.fi
0400 363 441
Piritahahtonen
Pirita Hahtonen

Kasvintuotannon ja talouden asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
pirita.hahtonen@proagria.fi
0403012464
Tuija heikkinen netti ap
Tuija Heikkinen

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tuija.heikkinen@proagria.fi
044 320 1586
JO1 A0957 Edit
Marianne Hämäläinen

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marianne.hamalainen@proagria.fi
041 730 7808
Esko janhonen
Esko Janhonen

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
esko.janhonen@proagria.fi
0400 718 890
Jaana juntunen netti 002ap
Jaana Juntunen

Asiantuntija, kirjanpito MVL

ProAgria Itä-Suomi
jaana.juntunen@proagria.fi
0400 286 785
Katariina kaislo
Katariina Kaislo

Talous- ja viljelyasiantuntija (vanhempainvapaalla)

ProAgria Keski-Suomi
katariina.kaislo@proagria.fi
040 822 2127
Markku kalaoja 0
Markku Kalaoja

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
markku.kalaoja@proagria.fi
0400 292 061
Kauppinen niina www
Niina Kauppinen

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
niina.kauppinen@proagria.fi
040 187 2778
Keski soini tapani 0
Tapani Keski-Soini

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tapani.keski-soini@proagria.fi
040 301 2429
Reijo kivisalmi 2 221121
Reijo Kivisalmi

Talous- ja viljelyasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
reijo.kivisalmi@proagria.fi
043 824 9638
JO1 A9952 Edit
Marketta Koivisto

tilipalveluasiantuntija

marketta.koivisto@proagria.fi
050 434 7313
Anulampinen netti 0
Anu Kylmäluoma

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
anu.kylmaluoma@proagria.fi
050 5778 669
Jaana laaksonen 2
Jaana Laaksonen

Palvelupäällikkö, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
jaana.laaksonen@proagria.fi
044 486 3817
Hannu laitinen
Hannu Laitinen

Palvelupäällikkö, yritys- ja tilipalveluasiakkaat

ProAgria Keski-Suomi
hannu.laitinen@proagria.fi
0400 321 907
Lampinen esko
Esko Lampinen

Asiantuntija, verotus sekä IT-vastaava

ProAgria Etelä-Suomi
esko.lampinen@proagria.fi
050 564 4889
Lappi petri rajattu
Petri Lappi

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
petri.lappi@proagria.fi
043 827 3333
Lehtinen
Erja Lehtinen

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
erja.lehtinen@proagria.fi
043 827 2341
Levomaki heikki
Heikki Levomäki

Asiantuntija, talous ja kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
heikki.levomaki@proagria.fi
040 869 7877
Liljestrom jonna
Jonna Liljeström

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
jonna.liljestrom@proagria.fi
043 824 8632
Luomamarjut netti
Marjut Luoma

taloushallinnon asiantuntija, yhtiöittäminen

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marjut.luoma@proagria.fi
041 730 7809
Miia Luoma Tokoi
Miia Luoma-Tokoi

Tilitoimistoasiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
miia.luoma-tokoi@proagria.fi
043 825 4280
Christa luoto netti
Christa Luoto

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
christa.luoto@proagria.fi
041 730 5376
Luotola linnea www
Linnea Luotola

Talouden asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
linnea.luotola@proagria.fi
041 7314703
Marola henriikka print nelio
Henriikka Marola

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
henriikka.marola@proagria.fi
0417309447
2014 web 4873
Eija Meriläinen-Ruokolainen

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
eija.merilainen-ruokolainen@proagria.fi
040 301 2425
Satu nissinaho
Satu Nissinaho

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Oulu
satu.nissinaho@proagria.fi
043 825 5252
Kai paltamaa 0
Kai Paltamaa

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
kai.paltamaa@proagria.fi
0400 545 543
Parkkonen antero
Antero Parkkonen

Johtava asiantuntija, liiketoiminnan kehittäminen

ProAgria Etelä-Suomi
antero.parkkonen@proagria.fi
0400 255 980
Piisparinen jarmo
Jarmo Piiparinen

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
jarmo.piiparinen@proagria.fi
040 678 4212
Puska
Sami Puska

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sami.puska@proagria.fi
041 730 1684
Hanna puura
Hanna Puura

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
hanna.puura@proagria.fi
040 822 5607
Pylkkanen maarit
Maarit Pylkkänen

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
maarit.pylkkanen@proagria.fi
041 731 4719
Pollonen taina 0
Taina Pöllönen

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
taina.pollonen@proagria.fi
040 709 2480
33rgb
Riia Rantala

Asiantuntija, kasvintuotanto, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
riia.rantala@proagria.fi
0400 838 925
15rgb
Lisbeth Rintala

Asiantuntija, maidontuotanto ja talous

ProAgria Länsi-Suomi
lisbeth.rintala@proagria.fi
050 356 4738
Ronkkonen virpi
Virpi Rönkkönen

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Savo
virpi.ronkkonen@proagria.fi
040 186 5374
Seppanen heidi 140x140
Heidi Seppänen

Talousasiantuntija, kannattavuuskirjanpito

ProAgria Itä-Suomi
heidi.seppanen@proagria.fi
041 731 3786
ESU Sjolund Hannele
Hannele Sjölund

Tilitoimistoasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
hannele.sjolund@proagria.fi
050 477 6171
JO1 A0963 Edit
Sanna Takala

taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sanna.takala@proagria.fi
040 554 2669
Tammela terhi net rajaus 0
Terhi Tammela

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
terhi.tammela@proagria.fi
0403012443
Taskinen susanna
Susanna Taskinen

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
susanna.taskinen@proagria.fi
041 731 0702
Susanna tiainen rajattu
Susanna Tiainen

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
susanna.tiainen@proagria.fi
043 827 3430
Tiirikkala tuuli netti
Tuuli Tiirikkala

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
tuuli.tiirikkala@proagria.fi
050 591 5735
Juha Tynkkynen 2022
Juha Tynkkynen

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yhtiöittäminen, LKV, julkinen kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Suomi
juha.tynkkynen@proagria.fi
0400 358 667
Ulvinen seppo
Seppo Ulvinen

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
seppo.ulvinen@proagria.fi
0400 437 156
Tanja uusitalo
Tanja Uusitalo

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Oulu
tanja.uusitalo@proagria.fi
040 762 6945
Antti Valta
Antti Valta

Erityisasiantuntija, MVL verotus

ProAgria Itä-Suomi
antti.valta@proagria.fi
0400 380 201
Vanninen leena
Leena Vanninen

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
leena.vanninen@proagria.fi
0400 349 104
Vartiainen tuija pien
Tuija Vartiainen

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tuija.vartiainen@proagria.fi
043 827 3325
Vartiainen aija 2014 web 3436
Aija Vartiainen

Maidontuotannon ja taloudenasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
aija.vartiainen@proagria.fi
040 301 2455
Paivi vimpari ap 0
Päivi Vimpari

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
paivi.vimpari@proagria.fi
044 320 1583
Tiia Vahatalo pieni
Tiia Vähätalo

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
tiia.vahatalo@proagria.fi
043 825 1223
Ylihukkala 0
Seija Yli-Hukkala

taloushallinnon asiantuntija, kannattavuuskirjanpito

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
seija.yli-hukkala@proagria.fi
040 580 2258
Yla viteli tarja 0
Tarja Ylä-Viteli

Asiantuntija, yritys- ja tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
tarja.yla-viteli@proagria.fi
040 746 1979
10rgb
Elina Yrjövuori

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
elina.yrjovuori@proagria.fi
050 554 4191