Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Ahonen vuokko 0
Vuokko Ahonen

Talouden asiantuntija, omistajanvaihdospalvelut

ProAgria Etelä-Savo
vuokko.ahonen@proagria.fi
040 524 9945
Alaluukko
Kaija Ala-Luukko

toimialapäällikkö, johtaminen, talous- ja tilipalvelut

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
kaija.ala-luukko@proagria.fi
040 832 3521
Leena Eskelinen
Leena Eskelinen

Omistusjärjestelyiden ja yhtiöittämisen asiantuntija sekä kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
leena.eskelinen@proagria.fi
043 825 4982
Harju
Ella Harju-Kivistö

erityisasiantuntija, omistajanvaihdokset, LKV, Maanmittauslaitoksen määräämä kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
vanhempainvapaalla
Helenius juha
Juha Helenius

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
juha.helenius@proagria.fi
0400 461 703
Veera Helminen
Veera Helminen

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
veera.helminen@proagria.fi
043 824 9645
Soili Hypen
Soili Hypén

Yritysasiantuntija MKN

ProAgria Itä-Suomi
soili.hypen@maajakotitalousnaiset.fi
0407764290
Henriikkajaatinen netti
Henriikka Jaatinen

erityisasiantuntija, omistajanvaihdokset, LKV, Maanmittauslaitoksen määräämä kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
henriikka.jaatinen@proagria.fi
043 826 9463
Elina Karjalainen
Elina Karjalainen

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
elina.karjalainen@proagria.fi
0400 251 828
Kinnunen Seppo 2014 WEB 4812
Seppo Kinnunen

Omistajanvaihdosten ja yhtiöittämisen erityisasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
seppo.kinnunen@proagria.fi
040 301 2414
Kyosti
Kyösti Laajalahti

Omistusjärjestelyjen erityisasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
kyosti.laajalahti@proagria.fi
0400 277 670
Hannu laitinen
Hannu Laitinen

Palvelupäällikkö, yritys- ja tilipalveluasiakkaat

ProAgria Keski-Suomi
hannu.laitinen@proagria.fi
0400 321 907
Lehtonen annika nettis
Annika Lehtonen

Talous- ja omistusjärjestelyiden asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
annika.lehtonen@proagria.fi
0417303345
Lyomio matti
Matti Lyömiö

Omistajanvaihdosten asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
matti.lyomio@proagria.fi
0400 343 952
Silja Martikainen muokattu
Silja Martikainen

Lakiasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
silja.martikainen@proagria.fi
050 5955 477
7rgb
Mikko Mattila

Talousasiantuntija (poissa 11.3.-11.11.2024)

ProAgria Länsi-Suomi
mikko.mattila@proagria.fi
050 608 52
Eija Merilänen-Ruokolainen
Eija Meriläinen-Ruokolainen

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
eija.merilainen-ruokolainen@proagria.fi
040 301 2425
Vuokko Mähönen
Vuokko Mähönen

Talousasiantuntija, omistajanvaihdosasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
vuokko.mahonen@proagria.fi
0403012426
Nissinen marko pien
Marko Nissinen

Talouden erityisasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marko.nissinen@proagria.fi
043 824 7615
Juha Nivala
Juha Nivala

Palvelupäällikkö, talousjohtamisen erityisasiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
juha.nivala@proagria.fi
040 861 0641
Heikki Ojala
Heikki Ojala

Erityisasiantuntija, talous ja omistajanvaihdokset

ProAgria Keski-Pohjanmaa
heikki.ojala@proagria.fi
040 534 2166
Heikki ollikainen
Heikki Ollikainen

SPV- ja talousasiantuntija

ProAgria Oulu
heikki.ollikainen@proagria.fi
0400 285 292
Penttinen sanna netti
Sanna Penttinen

Talous- ja omistusjärjestelyiden asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
sanna.penttinen@proagria.fi
041 730 7457
Piekkari osmo
Osmo Piekkari

Asiantuntija, investoinnit ja talous

ProAgria Etelä-Suomi
osmo.piekkari@proagria.fi
040 709 2471
Rantanen Tatu web
Tatu Rantanen

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja kiinteistönvälitys

ProAgria Etelä-Suomi
tatu.rantanen@proagria.fi
040 595 1421
Jouni sassali 0
Jouni Sassali

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
jouni.sassali@proagria.fi
0400 387 340
Sulola heli uusi 2018
Heli Sulola

Yritysasiantuntija, MKN varatoiminnanjohtaja

ProAgria Itä-Suomi
heli.sulola@maajakotitalousnaiset.fi
040 672 0597
Tiainen mikko www
Mikko Tiainen

Talouden ja omistajanvaihdosten asiantuntija, julkinen kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Savo
mikko.tiainen@proagria.fi
044 431 4394
Katariina Tuominen netti
Katariina Tuominen

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
katariina.tuominen@proagria.fi
050 595 1635
Turunen Anna netti
Anna Turunen

Palvelupäällikkö, strategisen johtamisen palvelut

ProAgria Etelä-Suomi
anna.turunen@proagria.fi
040 595 7543
Juha Tynkkynen 2022
Juha Tynkkynen

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yhtiöittäminen, LKV, kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Suomi
juha.tynkkynen@proagria.fi
0400 358 667
Lauri tolli
Lauri Tölli

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
lauri.tolli@proagria.fi
0400 922 102
Matti Viitala
Matti Viitala

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
matti.viitala@proagria.fi
0400 285 293
Esko viitala
Esko Viitala

Energia- ja talousasiantuntija

ProAgria Oulu
esko.viitala@proagria.fi
0400 286 033
Marjut viitasalo netti 0
Marjut Viitasalo

talousasiantuntija, nauta- ja lammastilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marjut.viitasalo@proagria.fi
040 353 0227
Vornanen matti
Matti Vornanen

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
matti.vornanen@proagria.fi
044 431 4909
Tiia Vahatalo
Tiia Vähätalo

Asiantuntija, talous- ja tilitoimistopalvelut

ProAgria Länsi-Suomi
tiia.vahatalo@proagria.fi
043 825 1223