Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Haalijoki outi
Outi Haalijoki

Asiantuntija, maidontuotanto, kasvinviljely ja tilipalvelu

ProAgria Etelä-Suomi
outi.haalijoki@proagria.fi
0400 363 441
Irma huhtamaki 0
Irma Huhtamäki

Tuotosseurannan asiantuntija

ProAgria Oulu
irma.huhtamaki@proagria.fi
0400 776 843
Charlotta Hastbacka
Charlotta Hästbacka

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Keski-Pohjanmaa
charlotta.hastbacka@proagria.fi
050 593 9094
Milja Ikonen netti
Milja Ikonen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
milja.ikonen@proagria.fi
0400 279 049
Jaana kiljunen proagria
Jaana Kiljunen

Kehitysjohtaja, maidontuotannon palvelukehitys, Lean-johtaminen

ProAgria Keskusten Liitto
jaana.kiljunen@proagria.fi
050 398 2962
Kiviranta ilpo netti
Ilpo Kiviranta

Kasvin- ja maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
ilpo.kiviranta@proagria.fi
040 301 2415
JO1 A6227 Edit
Suvi Lahdenmaa

tuotosseurannan tekninen asiantuntija, maitotilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
suvi.lahdenmaa@proagria.fi
050 3258 205
Anna maija minkkinen
Anna-Maija Minkkinen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
anna-maija.minkkinen@proagria.fi
040 564 9166
Sanna minkkinen
Sanna Minkkinen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
sanna.minkkinen@proagria.fi
043 824 9646
Eila niskanen
Eila Niskanen

Ruokinnan- ja kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
eila.niskanen@proagria.fi
0400 282 088
Juhani peltola
Juhani Peltola

Nurmen- ja maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
juhani.peltola@proagria.fi
043 826 9719
Inga pesonen proagria
Inga Pesonen

Asiantuntija, tuotosseuranta

ProAgria Keskusten Liitto
tuotosseuranta@proagria.fi
09 856 65980
Emmi Rantala
Emmi Rantala

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
emmi.rantala@proagria.fi
050 604 56
Virtanen pirjo
Pirjo Virtanen

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
pirjo.virtanen@proagria.fi
043 824 9402