Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Katariina kaislo
Katariina Kaislo

Talous- ja viljelyasiantuntija (vanhempainvapaalla)

ProAgria Keski-Suomi
katariina.kaislo@proagria.fi
040 822 2127
Heli Kallioinen
Heli Kallioinen

Tilitoimisto- ja kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
heli.kallioinen@proagria.fi
050 430 7661
Leinonen roosa
Roosa Karipuu (ent. Leinonen)

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
roosa.karipuu@proagria.fi
040 749 0112
Elina Karjalainen
Elina Karjalainen

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
elina.karjalainen@proagria.fi
0400 251 828
Keski soini tapani 0
Tapani Keski-Soini

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tapani.keski-soini@proagria.fi
040 301 2429
Olli Kestila
Olli Kestilä

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
olli.kestila@proagria.fi
0504777007
Kirsi Kiilakoski
Kirsi Kiilakoski

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
kirsi.kiilakoski@proagria.fi
050 4481 144
Kinnunen Seppo 2014 WEB 4812
Seppo Kinnunen

Omistajanvaihdosten ja yhtiöittämisen erityisasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
seppo.kinnunen@proagria.fi
040 301 2414
Kinnunen Teemu
Teemu Kinnunen

Talousjohtamisen asiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
teemu.kinnunen@proagria.fi
050 310 0827
Marja Kivioja 200x200
Marja Kivioja

Talousasiantuntija, KLT

ProAgria Oulu
marja.kivioja@proagria.fi
050 476 1917
Reijo kivisalmi 2 221121
Reijo Kivisalmi

Talous- ja viljelyasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
reijo.kivisalmi@proagria.fi
043 824 9638
Markku web
Markku Koivisto

Toimitusjohtaja, ProAgria Kiinteistönvälitys Oy LKV

ProAgria Etelä-Suomi
markku.koivisto@proagria.fi
040 709 2451
Petri koivisto proagria
Petri Koivisto

Kehitysjohtaja, talouspalvelut

ProAgria Keskusten Liitto
petri.koivisto@proagria.fi
043 826 6491
Karmeniemi jenni
Jenni Kärmeniemi

Asiantuntija, kasvintuotanto ja talous

ProAgria Etelä-Suomi
jenni.karmeniemi@proagria.fi
0400 461 713