Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Kysy lisää palveluistamme
Valtakunnallinen asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@proagria.fi
044 420 9000
Kysy lisää palveluistamme
Tuotosseurannan asiakaspalvelu
tuotosseuranta@proagria.fi
09 8566 5980
Kysy lisää palveluistamme
Lammastuotosseurannan asiakaspalvelu
nettikatras@proagria.fi
09 8566 6010
Henriikkajaatinen netti
Henriikka Jaatinen

erityisasiantuntija, omistajanvaihdokset, LKV, Maanmittauslaitoksen määräämä kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
henriikka.jaatinen@proagria.fi
043 826 9463
Veli Matti Jalli
Veli-Matti Jalli

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
veli-matti.jalli@proagria.fi
040 649 2957
Jalo ryynanen marja
Marja Jalo

Asiantuntija, maidontuotanto, lammas- ja vuohitalous sekä luonnonmukainen kotieläintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
marja.jalo@proagria.fi
040 572 8387
Esko janhonen
Esko Janhonen

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
esko.janhonen@proagria.fi
0400 718 890
Jantunen Riikka www
Riikka Jantunen

Taloushallinnon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
riikka.jantunen@proagria.fi
050 441 6616
Anne Johansson
Anne Johansson

Asiantuntija, luomu ja työterveyshuolto

ProAgria Länsi-Suomi
anne.johansson@proagria.fi
0400 719 413
Essi jokela proagria
Essi Jokela

Kustannustoiminnan koordinaattori

ProAgria Keskusten Liitto
essi.jokela@proagria.fi
040 356 2486
Risto jokela 0
Risto Jokela

Erityisasiantuntija, kasvit ja ympäristö

ProAgria Oulu
risto.jokela@proagria.fi
0400 285 294
2014 web 4893
Päivi Jokinen

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
paivi.jokinen@maajakotitalousnaiset.fi
0403012409
Tiina Jokinen
Tiina Jokinen

Asiantuntija, kasvintuotanto (vanhempainvapaalla)

ProAgria Länsi-Suomi
tiina.jokinen@proagria.fi
Jolkkonen Heli print
Heli Jolkkonen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
heli.jolkkonen@proagria.fi
050 439 0119
Jussi juhola proagria
Jussi Juhola

Operatiivinen johtaja

ProAgria Keskusten Liitto
jussi.juhola@proagria.fi
040 728 0999
Jaana juntunen netti 002ap
Jaana Juntunen

Asiantuntija, kirjanpito MVL

ProAgria Itä-Suomi
jaana.juntunen@proagria.fi
0400 286 785
Juntunen Iita nelio
Iita Juntunen

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
iita.juntunen@proagria.fi
050 479 5613
Juutilainen niina w
Niina Juutilainen

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
niina.juutilainen@proagria.fi
050 305 7479
Jantti laura
Laura Jäntti

Asiantuntija, luomutuotanto (vanhempainvapaalla)

ProAgria Etelä-Suomi
laura.jantti@proagria.fi
044 481 1100
Jaaskelainen aaro pien
Aaro Jääskeläinen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
aaro.jaaskelainen@proagria.fi
043 825 4985
Jaaskelainen marita pieni
Marita Jääskeläinen

Nurmiasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marita.jaaskelainen@proagria.fi
043 825 1210
Sanna Jaaskelainen
Sanna Jääskeläinen

Asiakkuusjohtaja

ProAgria Länsi-Suomi
sanna.jaaskelainen@proagria.fi
050 517 7750