Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Pirkko kalaoja
Pirkko Kalaoja

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
pirkko.kalaoja@proagria.fi
045 6578 702
Tiina karlstrom
Tiina Karlström

Valtakunnallinen Huippuosaaja, lypsykarjan ruokinta, terveys ja hyvinvointi

ProAgria Oulu
tiina.karlstrom@proagria.fi
040 513 3241
Karen
Jenna Karén

kotieläintuotannon asiantuntija, maitotilat

Katjakellokoski
Katja Kellokoski

Erityisasiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Keski-Pohjanmaa
katja.kellokoski@proagria.fi
040 849 2870
Kemppainen raija
Raija Kemppainen

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
raija.kemppainen@proagria.fi
0400 845 814
Voitto kemppainen web
Voitto Kemppainen

Ruokinnan asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
voitto.kemppainen@proagria.fi
040 569 7423
Kiesila outi
Outi Kiesilä

Maidon- ja naudanlihantuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
outi.kiesila@proagria.fi
0400 693 090
37rgb
Annika Kilpiö

Valtakunnallinen huippuosaaja, asiakkuuspäällikkö (vanhempainvapaalla)

ProAgria Länsi-Suomi
Kivinen jenni
Jenni Kivinen

Asiantuntija, maidontuotanto, hankkeet

ProAgria Etelä-Suomi
jenni.kivinen@proagria.fi
040 516 7501
Kiviranta ilpo netti
Ilpo Kiviranta

Kasvin- ja maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
ilpo.kiviranta@proagria.fi
040 301 2415
Hannu kivisaari netti
Hannu Kivisaari

kasvintuotannon asiantuntija, nurmi

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
hannu.kivisaari@proagria.fi
0400 798 580
Klemetti minna netti
Minna Klemetti

Ruokinnan- ja tuotannonohjauksen asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
minna.klemetti@proagria.fi
040 301 2419
Kokkonen tuula
Tuula Kokkonen

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
tuula.kokkonen@proagria.fi
040 775 5480
Miinakolppanen netti
Miina-Maria Kolppanen

Kotieläintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
vanhempainvapaalla
Sini kuiri netti
Sini Konttas

erityisasiantuntija, lypsykarjan ruokinta

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sini.konttas@proagria.fi
043 827 3580
Elviira kopola 200x200
Elviira Kopola

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
elviira.kopola@proagria.fi
041 730 7475
Kekalainen ida 0
Ida Korhonen

Ruokinnan- ja tuotannonohjauksen asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
ida.korhonen@proagria.fi
043 825 1219
Korhonen pirkko uusin
Pirkko Korhonen

Valtakunnallinen Huippuosaaja, ruokinta ja automaattilypsy

ProAgria Itä-Suomi
pirkko.korhonen@proagria.fi
040 746 4915
Tuija korpela2017rajattu
Tuija Korpela

Erityisasiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Keski-Pohjanmaa
tuija.korpela@proagria.fi
0400 260 575
Sinikka kreus
Sinikka Kreus

Erityisasiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Keski-Pohjanmaa
sinikka.kreus@proagria.fi
044 526 3059
Kujaarja netti
Arja Kujala

kotieläintuotannon asiantuntija, maitotilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
arja.kujala@proagria.fi
040 759 8618
Kukkula leena
Leena Kukkula

Erityisasiantuntija, johtaminen ja luomukotieläintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
leena.kukkula@proagria.fi
0400 914 172
Minna karenlampi 0
Minna Kärenlampi

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
minna.karenlampi@proagria.fi
043 826 6487
Sauli karenlampi
Sauli Kärenlampi

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
sauli.karenlampi@proagria.fi
0400 412 659