Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Kuva raita laaksonen
Raita Laaksonen

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
raita.laaksonen@proagria.fi
041 730 7059
Laapas asko
Asko Laapas

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
asko.laapas@proagria.fi
040 721 9991
Laiholahti Helena netti
Helena Laiholahti

Asiantuntija, luomutuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
helena.laiholahti@proagria.fi
050 4061 237
Laine Ida netti
Ida Laine

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
ida.laine@proagria.fi
050 4338534
Lampinen esko
Esko Lampinen

Asiantuntija, verotus sekä IT-vastaava

ProAgria Etelä-Suomi
esko.lampinen@proagria.fi
050 564 4889
Laurilehtila2021 0
Lauri Lehtilä

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
lauri.lehtila@proagria.fi
041 730 8206
Halme kaisa
Kaisa Leipälä (os. Halme)

Energia-asiantuntija (vanhempainvapaalla)

ProAgria Etelä-Suomi
kaisa.leipala@proagria.fi
040 147 6240
Lepparanta Netta web
Netta Leppäranta os. Junnola

Valtakunnallinen huippuosaaja, maan kasvukunto ja ympäristö; johtava kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
netta.lepparanta@proagria.fi
040 537 3453
Levomaki heikki
Heikki Levomäki

Asiantuntija, talous ja kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
heikki.levomaki@proagria.fi
040 869 7877
Liljestrom jonna
Jonna Liljeström

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
jonna.liljestrom@proagria.fi
043 824 8632
Lind Noora netti
Noora Lind

Asiantuntija, luomu- ja kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
noora.lind@proagria.fi
050 470 3480
Lindqvist reija
Reija Lindqvist

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
reija.lindqvist@proagria.fi
0400 459 127
Sanna Linden
Sanna Lindén

Viestintäpäällikkö

ProAgria Etelä-Suomi
sanna.linden@proagria.fi
044 431 4193
Loitokari minna
Minna Loitokari

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
minna.loitokari@proagria.fi
040 516 0524