Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Haalijoki outi
Outi Haalijoki

Asiantuntija, maidontuotanto, kasvinviljely ja tilipalvelu

ProAgria Etelä-Suomi
outi.haalijoki@proagria.fi
0400 363 441
Hakala susanna
Susanna Hakala

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
susanna.hakala@proagria.fi
040 719 9579
Halme juho
Juho Halme

Asiantuntija, omistajanvaihdos

ProAgria Etelä-Suomi
juho.halme@proagria.fi
040 135 0375
Tiina Heikkinen netti
Tiina Heikkinen

Maitotila-asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
tiina.heikkinen@proagria.fi
050 307 3761
Heinola eino
Eino Heinola

Valtakunnallinen Huippuosaaja, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
eino.heinola@proagria.fi
0400 358 668
Heinonen tiina
Tiina Heinonen

Yritysasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
tiina.heinonen@proagria.fi
0400 353 419
Helenius juha
Juha Helenius

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
juha.helenius@proagria.fi
0400 461 703
Hietamaki merja
Merja Hietamäki

Asiantuntija, maidon- ja lammastuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
merja.hietamaki@proagria.fi
050 345 5449
Hiitela juha
Juha Hiitelä

Energia-asiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
juha.hiitela@proagria.fi
045 676 7340
Hillebrant jussi
Juha Hillebrandt

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
juha.hillebrandt@proagria.fi
0400 461 710
Hiltunen sari
Sari Hiltunen

Palvelupäällikkö, vilja ja erikoiskasvit

ProAgria Etelä-Suomi
sari.hiltunen@proagria.fi
050 561 8369
Hinkkanen kaija 2019
Kaija Hinkkanen

Asiantuntija, kasvituotanto ja luomu

ProAgria Etelä-Suomi
kaija.hinkkanen@proagria.fi
040 709 2475
Hirvijoki mika
Mika Hirvijoki

Asiantuntija, omistajanvaihdos

ProAgria Etelä-Suomi
mika.hirvijoki@proagria.fi
040 410 4475
Img 2078 002 2
Auli Hirvonen

Maisema- ja luonnonhoidon asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija, LumoTAITO- hankkeen projektipäällikkö

ProAgria Etelä-Suomi
auli.hirvonen@maajakotitalousnaiset.fi
0400 864 494