Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Kysy lisää palveluistamme
Valtakunnallinen asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@proagria.fi
044 420 9000
Kysy lisää palveluistamme
Tuotosseurannan asiakaspalvelu
tuotosseuranta@proagria.fi
09 8566 5980
Kysy lisää palveluistamme
Lammastuotosseurannan asiakaspalvelu
nettikatras@proagria.fi
09 8566 6010
Lehto danuta 221113 078
Danuta Jaakkola

Henkilöstöpäällikkö

ProAgria Keskusten Liitto
danuta.jaakkola@proagria.fi
043 825 0104
Henriikkajaatinen netti
Henriikka Jaatinen

asiantuntija, omistajanvaihdokset, LKV

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
henriikka.jaatinen@proagria.fi
043 826 9463
Veli matti jalli netti
Veli-Matti Jalli

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
veli-matti.jalli@proagria.fi
040 649 2957
Jalo ryynanen marja
Marja Jalo

Asiantuntija, maidontuotanto, lammastalous sekä luonnonmukainen kotieläintuotanto.

ProAgria Etelä-Suomi
marja.jalo@proagria.fi
040 572 8387
Esko janhonen
Esko Janhonen

Talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
esko.janhonen@proagria.fi
0400 718 890
Joensuu marika 0
Marika Joensuu

Talouden ja johtamisen asiantuntija sekä strategia+ konsultti (perhevapaalla)

ProAgria Itä-Suomi
Anne johansson
Anne Johansson

Asiantuntija, luomu ja työterveyshuolto

ProAgria Länsi-Suomi
anne.johansson@proagria.fi
0400 719 413
Essijokelanetti
Essi Jokela

Kustannustoiminnan koordinaattori

ProAgria Keskusten Liitto
essi.jokela@proagria.fi
040 356 2486
Risto jokela 0
Risto Jokela

Erityisasiantuntija, kasvit ja ympäristö

ProAgria Oulu
risto.jokela@proagria.fi
0400 285 294
PJ
Päivi Jokimies

Myytävien palveluiden koordinaattori

ProAgria Keskusten Liitto
paivi.jokimies@proagria.fi
040 809 8635
Jaakko Jokimaki
Jaakko Jokimäki

Kasvintuotannon asiantuntija, projektipäällikkö

ProAgria Oulu
jaakko.jokimaki@proagria.fi
050 346 1993
Tiina Jokinen
Tiina Jokinen

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
tiina.jokinen@proagria.fi
041 731 6777
2014 web 4893
Päivi Jokinen

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
paivi.jokinen@maajakotitalousnaiset.fi
0403012409
Jussij
Jussi Juhola

Operatiivinen johtaja

ProAgria Keskusten Liitto
jussi.juhola@proagria.fi
040 728 0999
Jaana juntunen netti 002ap
Jaana Juntunen

Asiantuntija, kirjanpito MVL

ProAgria Itä-Suomi
jaana.juntunen@proagria.fi
0400 286 785
40rgb
Juho Juusela

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
juho.juusela@proagria.fi
043 825 1224
Juutilainen niina w
Niina Juutilainen

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
niina.juutilainen@proagria.fi
050 305 7479
Jantti laura
Laura Jäntti

Asiantuntija, luomutuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
laura.jantti@proagria.fi
044 481 1100
Marja Liisa Jarvela
Marja-Liisa Järvelä

Projektikoordinaattori

marja-liisa.jarvela@proagria.fi
041 731 3803
Elinaahonen
Elina Järvenoja

Erityisasiantuntija, maidontuotanto (vanhempainvapaalla)

ProAgria Keski-Pohjanmaa
elina.jarvenoja@proagria.fi
044 481 1434
Teija Järvenpää
Teija Järvenpää

Viestijä

ProAgria Keskusten Liitto
teija.jarvenpaa@proagria.fi
044 4209 010
Jaaskelainen aaro pien
Aaro Jääskeläinen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
aaro.jaaskelainen@proagria.fi
043 825 4985
Jaaskelainen marita pieni
Marita Jääskeläinen

Nurmiasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marita.jaaskelainen@proagria.fi
043 825 1210
35rgb
Sanna Jääskeläinen

Asiakkuusjohtaja

ProAgria Länsi-Suomi
sanna.jaaskelainen@proagria.fi
050 517 7750