Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Salmeasiala 0
Salme Asiala

Asiantuntija, maitomittareiden testaus

ProAgria Etelä-Suomi
salme.asiala@proagria.fi
040 523 4124
Teija
Teija Hellberg

Palveluasiantuntija, Valtakunnallinen huippuosaaja, tuotosseuranta

ProAgria Keskusten Liitto
tuotosseuranta@proagria.fi
09 856 65980
Armi hotakainen nettiin
Armi Hotakainen

Maidontuotannon tekninen asiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
armi.hotakainen@proagria.fi
0400 644 261
Tanjaikalaiinennettisivut
Tanja Ikäläinen

Palveluasiantuntija

ProAgria Keskusten Liitto
tuotosseuranta@proagria.fi
09 856 65980
35rgb
Sanna Jääskeläinen

Asiakkuusjohtaja

ProAgria Länsi-Suomi
sanna.jaaskelainen@proagria.fi
050 517 7750
Katjakellokoski
Katja Kellokoski

Erityisasiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Keski-Pohjanmaa
katja.kellokoski@proagria.fi
040 849 2870
Kiviranta ilpo netti
Ilpo Kiviranta

Kasvin- ja maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
ilpo.kiviranta@proagria.fi
040 301 2415
Laatikainen jonna net
Jonna Laatikainen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
jonna.laatikainen@proagria.fi
040 301 2448
Jonna minnalassila
Jonna-Minna Lassila

Maidontuotannon tekninen asiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
jonna-minna.lassila@proagria.fi
044 486 3077
Kirsi Leppikorpi
Kirsi Leppikorpi

Valtakunnallinen Huippuosaaja, tekninen erityisasiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Keski-Pohjanmaa
kirsi.leppikorpi@proagria.fi
0400 367 656
Sirpa luttinen
Sirpa Luttinen

Maidontuotannon asiantuntija, tekninen asiantuntija

ProAgria Oulu
sirpa.luttinen@proagria.fi
040 845 2985
Paloneva netti
Päivi Paloneva

kotieläintuotannon asiantuntija, maitotilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
paivi.paloneva@proagria.fi
043 825 6327
21rgb
Tarja Peltomäki

Asiantuntija, maidontuotanto

ProAgria Länsi-Suomi
tarja.peltomaki@proagria.fi
040 741 7397
Inga pesonen netti
Inga Pesonen

Palveluasiantuntija

ProAgria Keskusten Liitto
tuotosseuranta@proagria.fi
09 856 65980
Pylkkanen anne rajattu
Anne Pylkkänen

Ruokinnan ja tuotannonohjauksen asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
anne.pylkkanen@proagria.fi
040 673 4564
Rintamaki
Sanni Rintamäki

kotieläintuotannon asiantuntija, maitotilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sanni.rintamaki@proagria.fi
043 825 8508
Leila timonen
Leila Timonen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
leila.timonen@proagria.fi
0400 747 289
Vauhkonen mari web
Mari Vauhkonen

Maidontuotannon asiantuntija, tuotosseurannan erityisasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
mari.vauhkonen@proagria.fi
040 301 2466