Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Arja kananoja netti 2021
Arja Kananoja

Valtakunnallinen huippuosaaja; nurmen kasvitaudit, kasvintuotannon asiantuntija, nurmi, luomu

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
arja.kananoja@proagria.fi
040 507 0475
Hannu kivisaari netti
Hannu Kivisaari

kasvintuotannon asiantuntija, nurmi

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
hannu.kivisaari@proagria.fi
0400 798 580
Koivusalo paivi2021
Päivi Koivusalo

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
paivi.koivusalo@proagria.fi
041 730 7186
Kujaarja netti
Arja Kujala

kotieläintuotannon asiantuntija, maitotilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
arja.kujala@proagria.fi
040 759 8618
Peltonen
Tiina Peltonen

kotieläintuotannon asiantuntija, luomu, hankkeet

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
tiina.peltonen@proagria.fi
044 4811 309
Tuomas pennala netti 0
Tuomas Pennala

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
tuomas.pennala@proagria.fi
043 826 6772
Perttu perala netti
Perttu Perälä

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
perttu.perala@proagria.fi
041 730 1057
Prustimikko netti
Mikko Prusti

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
mikko.prusti@proagria.fi
041 730 7185
Ruotsalainenannemari netti 0
Anne-Mari Ruotsalainen

Kotieläintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
anne-mari.ruotsalainen@proagria.fi
041 730 7183
Paulasalonen talvi2020 0
Paula Salonen

Maiseman- ja luonnonhoidon asiantuntija, Projektipäällikkö, Ilmastonmuutokseen varautuva viljelijä -hanke

ProAgria Keski-Suomi
paula.salonen@maajakotitalousnaiset.fi
043 824 9641
Sari vallinhovi netti
Sari Vallinhovi

erityisasiantuntija, kasvintuotanto, nurmi

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sari.vallinhovi@proagria.fi
0400 764 217
Auli ylirahnasto netti
Auli Yli-Rahnasto

kotieläintuotannon asiantuntija, maitotilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
auli.yli-rahnasto@proagria.fi
040 5262 467