Keskusten Liitto

ProAgria Keskusten Liiton yhteystiedot

ProAgria Keskusten Liiton yhteystiedot

ProAgria Keskusten Liiton yhteystiedot
Tarkistettavaa tai kysyttävää? Olemme koonneet tänne henkilöstömme ja hallituksemme yhteystiedot.

ProAgria Keskusten Liiton hallitus (2018/2019) 

Alikärri Olli, olli.alikarri@koski.fi, 044 514 0797,
Sorvastontie 225, 31500 Koski TL

Eskelinen Juha, juha.eskelinen@koti.luukku.com, 040 096 8502,
Myllyniementie 53, 74270 Kauppilanmäki

Halonen Jyrki, jyrki.halone@gmail.com, 0400 509 643,
Sievintie 643, 85930 Kangaskylä

Keisala Merja, merja.keisala@nic.fi, 040 534 6710,
Kitulanmäentie 43, 63640 Ritola

Luotola Pirjo, pirjo.luotola@gmail.com, 050 323 7937,
Laihantie 89, 41270 Lannevesi

Nuolioja Vesa, vesa.nuolioja@proagria.fi, 040 540 4112,
Kauppurienkatu 23, PL 106, 90101 Oulu

Pahkasalo Heikki, heikki.pahkasalo@proagria.fi, 040 583 4890,
Mikonkatu 5, 50100 Mikkeli

Toivonen Ari, ari.toivonen@proagria.fi, 040 046 1701,
Seutulantie 1, 04410 Järvenpää

Kivinen Jaakko, sihteeri, jaakko.kivinen@proagria.fi, 040 176 5005,
Urheilutie 6, PL 251, 01301 Vantaa

 

ProAgria Keskusten Liiton henkilöstö 16.4.2019

Sähköpostimme ovat muotoa: etunimi.sukunimi@proagria.fi
Löydät yhteystietomme myös ProAgrian asiantuntijahausta. 

Aarnio Heidi, 040 356 1693

Ahlskog Kaie, 0400 731 811

Anttila Suvi, 040 560 8551

Candolin Martina, 040 722 7100

Enroth Ari, 040 700 9131

Hellberg Teija, 09 8566 5980

Hennola Inkeri, 043 826 8556

Huhtamäki Tuija, 040 762 8540

Ikäläinen Tanja, 09 8566 5980

Ilvesluoto Leena, 040 673 4636

Jaakkola Danuta, 043 825 0104

Jokimies Päivi, 040 809 8635

Juhola Jussi, 040 728 0999

Kari Maarit, 040 536 6411

Kastinen Kati, 040 192 7448

Kivinen Jaakko, 040 176 5005

Mäkivuokko Harri, 040 508 1393

Nokka Sanna, 040 167 6363

Nopanen Ari, 0400 432 582

Nuutila Lauri, 044 431 4893

Näyskä Iina, 09 8566 5980

Peitsi Eila, 040 356 1734

Peltonen Sari, 050 341 4406

Rinne Paula, 040 356 2486

Röynä Antero, 0400 378 888

Salminen Birgitta, 040 356 2487

Savela Pertti, 0400 599 948

Sipponen Antti, 044 430 9206

Taulavuori Terhi, 040 760 6262

Tatti Natalia, 040 839 1112

Yliaho Maija, 040 529 0832