Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Ahonen vuokko 0
Vuokko Ahonen

Talouden asiantuntija, omistajanvaihdospalvelut

ProAgria Etelä-Savo
vuokko.ahonen@proagria.fi
040 524 9945
Alaluukko
Kaija Ala-Luukko

toimialapäällikkö, johtaminen, talous- ja tilipalvelut

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
kaija.ala-luukko@proagria.fi
040 832 3521
Eskelinen leena pien
Leena Eskelinen

Omistusjärjestelyiden ja osakeyhtiöittämisen asiantuntija sekä kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
leena.eskelinen@proagria.fi
043 825 4982
Halme juho
Juho Halme

Asiantuntija, omistajanvaihdos

ProAgria Etelä-Suomi
juho.halme@proagria.fi
040 135 0375
Harju
Ella Harju-Kivistö

asiantuntija, yhtiöittäminen, omistajanvaihdokset, LKV

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
ella.harju-kivisto@proagria.fi
043 825 6323
Helenius juha
Juha Helenius

Asiantuntija, talous

ProAgria Etelä-Suomi
juha.helenius@proagria.fi
0400 461 703
Hirvijoki mika
Mika Hirvijoki

Asiantuntija, omistajanvaihdos

ProAgria Etelä-Suomi
mika.hirvijoki@proagria.fi
040 410 4475
Henriikkajaatinen netti
Henriikka Jaatinen

asiantuntija, omistajanvaihdokset, LKV

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
henriikka.jaatinen@proagria.fi
043 826 9463
Markku kalaoja 0
Markku Kalaoja

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
markku.kalaoja@proagria.fi
0400 292 061
Keski soini tapani 0
Tapani Keski-Soini

Talousasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
tapani.keski-soini@proagria.fi
040 301 2429
2014 web 4812
Seppo Kinnunen

Omistajanvaihdosten ja yhtiöittämisen erityisasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
seppo.kinnunen@proagria.fi
040 301 2414
Kyosti
Kyösti Laajalahti

Omistusjärjestelyjen erityisasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
kyosti.laajalahti@proagria.fi
0400 277 670
Hannu laitinen
Hannu Laitinen

Palvelupäällikkö, yritys- ja tilipalveluasiakkaat

ProAgria Keski-Suomi
hannu.laitinen@proagria.fi
0400 321 907
Lyomio matti
Matti Lyömiö

Omistajanvaihdosten asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
matti.lyomio@proagria.fi
0400 343 952
Jarmo lampsa netti
Jarmo Lämpsä

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
jarmo.lampsa@proagria.fi
040 126 3481
7rgb
Mikko Mattila

Asiantuntija, talous

ProAgria Länsi-Suomi
mikko.mattila@proagria.fi
050 608 52
2014 web 4871
Vuokko Mähönen

Talousasiantuntija, omistajanvaihdosasiantuntija, kaupanvahvistaja

ProAgria Itä-Suomi
vuokko.mahonen@proagria.fi
0403012426
Nivala juha nettin
Juha Nivala

Palvelupäällikkö, talousjohtamisen erityisasiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
juha.nivala@proagria.fi
040 861 0641
Heikkiojala2
Heikki Ojala

Erityisasiantuntija, talous ja omistajanvaihdokset

ProAgria Keski-Pohjanmaa
heikki.ojala@proagria.fi
040 534 2166
Esko ojalehto 0
Esko Ojalehto

SPV- ja talousasiantuntija

ProAgria Oulu
esko.ojalehto@proagria.fi
0400 291 833
Heikki ollikainen
Heikki Ollikainen

SPV- ja talousasiantuntija

ProAgria Oulu
heikki.ollikainen@proagria.fi
0400 285 292
Parkkonen antero
Antero Parkkonen

Johtava asiantuntija, liiketoiminnan kehittäminen

ProAgria Etelä-Suomi
antero.parkkonen@proagria.fi
0400 255 980
Piekkari osmo
Osmo Piekkari

Asiantuntija, investoinnit ja talous

ProAgria Etelä-Suomi
osmo.piekkari@proagria.fi
040 709 2471
Rantanen tatu
Tatu Rantanen

Talousasiantuntija

ProAgria Etelä-Suomi
tatu.rantanen@proagria.fi
040 595 1421
Rissanen tuomo
Tuomo Rissanen

Palvelupäällikkö, varatoimitusjohtaja

ProAgria Itä-Suomi
tuomo.rissanen@proagria.fi
040 563 8749
5rgb
Simo Saarikallio

Toimitusjohtajan sijainen, talouspalvelujen osaamisvastaava

ProAgria Länsi-Suomi
simo.saarikallio@proagria.fi
0500 743 272
Jouni sassali 0
Jouni Sassali

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
jouni.sassali@proagria.fi
0400 387 340
Tiainen mikko www
Mikko Tiainen

Talouden ja omistajanvaihdosten asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
mikko.tiainen@proagria.fi
044 431 4394
Turunen Anna netti
Anna Turunen

Palvelupäällikkö, strategisen johtamisen palvelut

ProAgria Etelä-Suomi
anna.turunen@proagria.fi
040 595 7543
Juha Tynkkynen 2022
Juha Tynkkynen

Asiantuntija, omistajanvaihdokset ja yhtiöittäminen, LKV, julkinen kaupanvahvistaja

ProAgria Etelä-Suomi
juha.tynkkynen@proagria.fi
0400 358 667
Esko viitala 0
Esko Viitala

Energia- ja talousasiantuntija

ProAgria Oulu
esko.viitala@proagria.fi
0400 286 033
Matti viitala 0
Matti Viitala

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
matti.viitala@proagria.fi
0400 285 293