Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Henriikkajaatinen netti
Henriikka Jaatinen

asiantuntija, omistajanvaihdokset, LKV

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
henriikka.jaatinen@proagria.fi
043 826 9463
Veli matti jalli netti
Veli-Matti Jalli

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
veli-matti.jalli@proagria.fi
040 649 2957
Jalo ryynanen marja
Marja Jalo

Asiantuntija, maidontuotanto, lammastalous sekä luonnonmukainen kotieläintuotanto.

ProAgria Etelä-Suomi
marja.jalo@proagria.fi
040 572 8387
Esko janhonen
Esko Janhonen

talousasiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
esko.janhonen@proagria.fi
0400 718 890
Joensuu marika 0
Marika Joensuu

Talouden ja johtamisen asiantuntija sekä strategia+ konsultti (perhevapaalla)

ProAgria Itä-Suomi
Anne johansson
Anne Johansson

Asiantuntija, luomu ja työterveyshuolto

ProAgria Länsi-Suomi
anne.johansson@proagria.fi
0400 719 413
Risto jokela 0
Risto Jokela

Erityisasiantuntija, kasvit ja ympäristö

ProAgria Oulu
risto.jokela@proagria.fi
0400 285 294
2014 web 4893
Päivi Jokinen

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
paivi.jokinen@maajakotitalousnaiset.fi
0403012409
Silja alamikkotervo netti
Silja Jokiniemi

kotieläintuotannon asiantuntija, lammas- ja vuohituotanto

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
silja.jokiniemi@proagria.fi
041 731 2017
Jaana juntunen netti 002ap
Jaana Juntunen

Asiantuntija, kirjanpito MVL

ProAgria Itä-Suomi
jaana.juntunen@proagria.fi
0400 286 785
40rgb
Juho Juusela

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
juho.juusela@proagria.fi
043 825 1224
Jaaskelainen aaro pien
Aaro Jääskeläinen

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
aaro.jaaskelainen@proagria.fi
043 825 4985
Jaaskelainen marita pieni
Marita Jääskeläinen

Nurmiasiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
marita.jaaskelainen@proagria.fi
043 825 1210
35rgb
Sanna Jääskeläinen

Asiakkuusjohtaja

ProAgria Länsi-Suomi
sanna.jaaskelainen@proagria.fi
050 517 7750