Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Aapro henna
Henna Aapro

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
henna.aapro@proagria.fi
043 824 9400
Ahlskog kaie
Kaie Ahlskog

Erityisasiantuntija, lammas- ja vuohitilat

ProAgria Etelä-Suomi
kaie.ahlskog@proagria.fi
0400 731 811
Ahonen vuokko 0
Vuokko Ahonen

Talouden asiantuntija, omistajanvaihdospalvelut

ProAgria Etelä-Savo
vuokko.ahonen@proagria.fi
040 524 9945
Ahopelto satu maaria
Satu-Maaria Ahopelto

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
satu-maaria.ahopelto@proagria.fi
0500 940 125
Ahponen katri pien
Katri Ahponen

Talouden asiantuntija

ProAgria Itä-Suomi
katri.ahponen@proagria.fi
0400 159 970
Noora laitila
Noora Aila

kasvintuotannon asiantuntija

Anu
Anu Ainasoja

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

ProAgria Keski-Pohjanmaa
anu.ainasoja@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 4284
42rgb
Heikki Ajosenpää

Asiantuntija, luomu

ProAgria Länsi-Suomi
heikki.ajosenpaa@proagria.fi
050 602 58
50rgb
Terhi Ajosenpää

Maisema- ja ympäristöasiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
terhi.ajosenpaa@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 1221
Alaluukko
Kaija Ala-Luukko

toimialapäällikkö, johtaminen, talous- ja tilipalvelut

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
kaija.ala-luukko@proagria.fi
040 832 3521
Milla alanco
Milla Alanco-Ollqvist

erityisasiantuntija, lammas- ja vuohituotanto

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
milla.alanco-ollqvist@proagria.fi
040 7060 558
Heli alatalo 0
Heli Alatalo

Kasvituotannon ja kirjanpidon asiantuntija

ProAgria Oulu
heli.alatalo@proagria.fi
0500 983 634
Alitalo ville
Ville Alitalo

Asiantuntija, kasvintuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
ville.alitalo@proagria.fi
040 1488 996
Larkka karita
Karita Alén

Asiantuntija, yrityspalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
karita.alen@proagria.fi
0400 461 708
Hanneleantila netti
Hannele Antila

kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
hannele.antila@proagria.fi
041 730 3605
Autio
Kaija Autio

tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
kaija.autio@proagria.fi
040 139 5597