Asiantuntijat

Meitä on iso joukko maatalouden ja maaseudun yritystoiminnan asiantuntijoita.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Kysy lisää palveluistamme
Valtakunnallinen asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@proagria.fi
044 420 9000
Kysy lisää palveluistamme
Tuotosseurannan asiakaspalvelu
tuotosseuranta@proagria.fi
09 8566 5980
Kysy lisää palveluistamme
Lammastuotosseurannan asiakaspalvelu
nettikatras@proagria.fi
09 8566 6010
Seppanen heidi 140x140
Heidi Seppänen

Talousasiantuntija, kannattavuuskirjanpito

ProAgria Itä-Suomi
heidi.seppanen@proagria.fi
041 731 3786
Ylihukkala 0
Seija Yli-Hukkala

tilipalveluasiantuntija, kannattavuuskirjanpito

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
seija.yli-hukkala@proagria.fi
040 580 2258
Ronkkonen virpi
Virpi Rönkkönen

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Savo
virpi.ronkkonen@proagria.fi
040 186 5374
Seija roimelarajattu
Seija Roimela

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, tilitoimistopalvelut ja luomu

ProAgria Keski-Pohjanmaa
seija.roimela@proagria.fi
040 847 9740
18rgb
Satu Paananen

Asiantuntija, kannattavuuskirjanpito, Neuvo ympäristö- ja luomuasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
satu.paananen@proagria.fi
043 827 3633
Puska
Sami Puska

tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sami.puska@proagria.fi
041 730 1684
Alastalo laura
Laura Alastalo

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
laura.alastalo@proagria.fi
0400 163 753
Uljas sirkku 0
Sirkku Uljas

Asiantuntija, tilipalvelut

ProAgria Etelä-Suomi
sirkku.uljas@proagria.fi
0400 461 704
40rgb
Juho Juusela

Talousasiantuntija

ProAgria Länsi-Suomi
juho.juusela@proagria.fi
043 825 1224
JO1 A0963 Edit
Sanna Takala

Tilipalveluasiantuntija

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sanna.takala@proagria.fi
040 554 2669
Anna maija minkkinen
Anna-Maija Minkkinen

Maidontuotannon asiantuntija

ProAgria Keski-Suomi
anna-maija.minkkinen@proagria.fi
040 564 9166
Samuli hyry
Samuli Hyry

Talousasiantuntija

ProAgria Oulu
samuli.hyry@proagria.fi
043 827 2998
Haalijoki outi
Outi Haalijoki

Asiantuntija, maidontuotanto, kasvinviljely ja tilipalvelu

ProAgria Etelä-Suomi
outi.haalijoki@proagria.fi
0400 363 441